42 чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

42 чергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

 

17 вересня 2020 року під головуванням Волинського  С.О.  відбулася 42 чергова сесія районної ради 7 скликання.

У її роботі взяли участь перший заступник голови РДА П.Шафранський, сільські та міський голови, начальники структурних підрозділів РДА, керівники установ, організацій та підприємств, представники ЗМІ.

На порядок денний сесії було внесено 20 питань.

Про свою роботу за період з грудня 2019 року прозвітував голова районної ради  Волинський С.О.

Після інформації начальника управління фінансів І.Медика депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.

 

Сесія в порядку контролю заслухала звіти про хід виконання районних цільових програм: розвитку фізичної культури і спорту  на 2017-2021 роки, роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, відновлення гідрологічного режиму гідрологічного заказника «Зелені криниці», оздоровлення річки Рось та її притоків на 2018-2021 роки.

Депутати затвердили рішення про  звіт голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності  і  етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  Поліщука І.І. про роботу постійних комісій, про здійснення депутатами районної ради їх повноважень у виборчих округах та в територіальних громадах  за період з грудня 2019 року.

Були внесені зміни до Програми забезпечення виконання Погребищенською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою, на 2017-2021 роки

Депутати погодили проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів    сіл Бабинці та Очеретня  Погребищенського району.

Щодо управління комунальною власністю було затверджено 7 рішень, які стосувалися передачі майна в оренду та у  комунальну власність громад, внесення змін до Статутів комунальних установ.

Зміни та доповнення сесія внесла до рішення 41 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання від 13 серпня 2020 року №19-41-7/977 «Про Порядок підвезення учнів та педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району до місця навчання  та  у зворотному напрямку (до місця проживання)».

Рішенням сесії було погоджено штатний розпис комунального закладу «Погребищенський опорний заклад середньої освіти І-ІІІ ст. №1» Погребищенської районної ради Вінницької  області.

Заключним рішенням депутати  затвердили Стратегію розвитку комунальної установи «Погребищенський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Погребищенської районної ради Вінницької  області, який було створено на попередній 41 сесії районної ради 7 скликання.