Проекти рішень 11 сесії(продовження)

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Проекти рішень 11 сесії(продовження)

 

________________________________________________________________________________

29 грудня 2011 року                                                        11 сесія 6 скликання   ПРОЕКТ

Про звіт голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  Носової Т.А. про роботу постійних комісій , про здійснення депутатами районної ради їх повноважень  у виборчих округах та в  територіальних громадах за період з листопада 2010 року

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 43,статті 49,частин1,11 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10,16,18,30 Закону України «Про статус депутатів  місцевих рад», статті 40 Регламенту Погребищенської районної ради  , затвердженого рішенням №16  2 сесії районної ради 6 скликання від 30.12.2010 року, Положення  про комісії Погребищенської районної ради, затвердженого рішенням №4  1 сесії районної ради 6 скликання від 25 листопада 2010 року, заслухавши звіт Носової Т.А. про роботу постійних комісій , про здійснення депутатами районної ради їх повноважень  у виборчих округах та в  територіальних громадах за період з листопада 2010 року, враховуючи висновки, зауваження та пропозиції постійної комісії з питань регламенту,депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт голови постійної комісії з питань регламенту,депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  Носової Т.А. про роботу постійних комісій , про здійснення депутатами районної ради їх повноважень  у виборчих округах та в  територіальних громадах за період з листопада 2010 року взяти до відома та опублікувати текст звіту і дане рішення в газеті «Колос».

2.  Депутатам Погребищенської  районної ради:

2.1 Підтримувати  тісний  зв’язок  з виборцями округів та  відповідних територіальних  громад, трудовими  колективами і  громадськими  організаціями, органами місцевого самоврядування , місцевими  органами виконавчої влади, розташованими на   території виборчих округів та громад, у  яких  їм  доручено  здійснювати  депутатські   повноваження.

2.2 Вести  регулярний  , не  рідше  одного  разу  на  місяць,   прийом  виборців, розглядати  пропозиції, звернення, заяви і  скарги виборців округів,  членів  територіальної громади , вживати заходів  щодо  забезпечення  їх  оперативного вирішення.

2.3 Постійно вивчати проблеми виборчих округів,  територіальних  громад, інформувати  про  них  районну  раду, брати безпосередню  участь  у  їх  вирішенні.

2.4 Не  рідше  одного  разу  на  півріччя інформувати  виборців про  роботу  районної  ради та  її  органів,  про  виконання  планів і  програм економічного  і  соціального  розвитку , інших  місцевих програм , місцевого бюджету , рішень ради та  доручень виборців.

2.5 Активно сприяти    виконанню  рішень  ради  та  її  органів, доручень виборців, брати участь у масових заходах, що  проводяться  місцевими  радами  на  території  громад, у роботі сесій рад.

2.6 Брати активну участь у роботі районної ради, без поважних причин не пропускати засідань сесій, постійних комісій та  інших  органів ради; у  випадку неможливості бути присутнім на засіданні, повідомляти причину відсутності голові комісії та голові районної ради особисто.

2.7 У   ІV кварталі 2012 року  прозвітувати про здійснення депутатських повноважень перед виборцями округів, жителями територіальних громад та на засіданнях своїх постійних  комісій.

3. Рекомендувати сільським,міському головам активно залучати депутатів районної ради до розгляду звернень і пропозицій виборців округів  та вирішення проблем територіальних громад, до участі в роботі сесій місцевих рад, загальних зборів громадян за місцем проживання, в  організації і проведенні усіх масових заходів, які відбуваються на території сільських та міської рад.

4. Головам постійних комісій районної ради:

4.1 З метою здійснення систематичного контролю за виконанням рішень районної ради заслуховувати на засіданнях комісій  звіти керівників установ, організацій,начальників відділів та управлінь райдержадміністрації щодо виконання районного бюджету в частині, що відносяться до компетенції  комісії,заходів, передбачених рішеннями ради,  районними цільовими  програмами  відповідного спрямування.

4.2 Посилити контроль за дотриманням дисципліни членами комісій, розглянути на засіданнях комісій питання про дотримання депутатами вимог ч.3 ст. 20 Закону України «Про  статус депутатів місцевих рад» щодо зобов»язання відвідувати пленарні засідання ради, засідання постійних комісій  та інших органів, до складу яких входять депутати.

4.3 У  ІV кварталі 2012 року  прозвітувати про свою діяльність та про виконання планів роботи  на засіданнях постійних комісій і подати свої звіти постійній комісії з питань регламенту,депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  для аналізу та узагальнення.

5. Голові постійної комісії з питань регламенту,депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування   Носовій Т.А. :

5.1  Регулярно протягом року аналізувати інформацію про здійснення депутатами районної ради їх повноважень , про взаємодію районної ради і створених нею органів із сільськими та міською радами.

5.2  У  ІV кварталі 2012 року прозвітувати  на черговій сесії районної ради про роботу постійних комісій та про здійснення депутатами районної ради їх повноважень  у виборчих округах та в  територіальних громадах за 2012 рік.

6. Виконавчому апарату  районної ради, відповідальним працівникам  виконавчого апарату ради, закріпленим за  постійними комісіями, сприяти депутатам, постійним комісіям районної ради, головам комісій в їх діяльності, у проведенні   звітів, зустрічей з виборцями.

7. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на заступника районної ради  Гринчишина І.П. та  постійну комісію районної ради з питань регламенту,депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування   ( Носова Т.А.).

 

Голова районної ради                                                       В.Олексієнко

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________

29 грудня  2011  року                                                   11  сесія 6 скликання  ПРОЕКТ

Про  план  роботи  Погребищенської  районної  ради на 2012 рік

Відповідно  до п.6 ч.1 ст.43, ч.1 ст.59 Закону України “Про  місцеве    самоврядування  в  Україні “, враховуючи пропозиції президії та  постійних комісій районної ради , погодження постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування,

РАЙОННА   РАДА

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити план роботи Погребищенської  районної  ради  на 2012  рік ( далі – План) , що додається.

2.Заступнику  голови  районної  ради, головам постійних  комісій районної  ради, виконавчому  апарату  районної  ради  разом  з  відповідними   управліннями та  відділами  райдержадміністрації, комунальними підприємствами  забезпечити  виконання  Плану.

3. Вважати таким , що втратило чинність, та зняти з контролю рішення 2 сесії районної ради 6 скликання №30 від 30.12.2011 року «Про план роботи Погребищенської районної ради на 2011 рік».

4.Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на   заступника  голови  районної ради    та  голів  постійних  комісій  районної  ради.

Голова  районної  ради                                        В.Олексієнко

 

Додаток     до  рішення №

сесії районної  ради

6 скликання  від 29.12.2011 р.

ПЛАН РОБОТИ

Погребищенської районної  ради на 2012 рік

 

І. ПЕРЕЛІК

основних питань  для  розгляду  на  пленарних засіданнях районної  ради

у 2012 році

 

І квартал – 29.03.2012

1.Про затвердження  звіту про виконання  районного  бюджету за 2011 рік.

2.Про виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2007-2011 роки.

3.Про виконання районної програми «Обдаровані діти» на 2007-2011 роки .

4. Про виконання районної програми «Шкільний автобус» на 2007-2011 роки.

5. Про виконання районної Програми  протидії захворюванню на туберкульоз на 2008-2011 роки.

6. Про виконання районної Програми  розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Погребищенському районі на період до 2011 року.

7. Про виконання районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2008-2011 роки.

8. Про виконання районної  Програми енергозбереження по Погребищенському району на 2008-2011 роки.

9.Про виконання районної Програми розвитку архівної справи у Погребищенському районі на 2009-2011 роки.

10.Заслуховування інформації прокурора Погребищенського району  ,начальника РВ УМВС України у Вінницькій області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Погребищенського району.

ІІ квартал – 27.06.2012

1. Звіт  голови Погребищенської районної державної адміністрації Осадчука В.П. про здійснення делегованих  районною радою повноважень.

2.Про затвердження звіту щодо виконання  районного  бюджету  за 1 квартал  та   здійснення заходів по його виконанню  за перше  півріччя  2012 року .

3. Про хід реалізації районної програми «Репродуктивне здоров’я» до 2015 року.

4. Про хід виконання Єдиної комплесної правоохоронної програми Погребищенського району на 2010-2014 роки.

5. Про хід виконання районної  довгострокової програми «Ліси району 2002-2015 рр.».

6. Про хід виконання районної програми «Питна вода» на  2007-2020 роки.

7. Про хід виконання заходів районної  Програми поводження  з твердими  побутовими відходами на  2007-2012 роки.

8.Про хід реалізації Програми використання  поновлювальних джерел енергії в Погребищенському районі  на 2008-2012 роки.

9. Про хід виконання Програми забезпечення  безпеки руху, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Погребищенського району на 2008-2012 роки.

ІІІ квартал – 27.09.2012

1.Про затвердження звіту щодо виконання  районного  бюджету  за 1 півріччя  та   заходи  по  забезпеченню  його  виконання  за 9 місяців 2012 року .

2.Про хід реалізації районної Програми  підтримки сім’ї, дітей та молоді Погребищенського району на 2011-2015 роки.

3. Про хід виконання районної програми «Приміський автобус» на 2011-2015 роки.

4.Про  стан виконання  комплексної Програми правової освіти населення  на 2010-2015 роки.

5.Заслуховування інформації прокурора Погребищенського району  ,начальника РВ УМВС України у Вінницькій області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Погребищенського району.

ІVквартал -27.12.2012

1. Звіт голови Погребищенської  районної ради  Олексієнка В.С. про свою діяльність за 2012 рік.

2.Про звіт щодо виконання  районного  бюджету  за  9 місяців   та   здійснені заходи  по  забезпеченню  його  виконання  за 2012 рік .

3. Про хід реалізації районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2009-2013 роки.

4.Про виконання  Програми профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Погребищенського району на 2010- 2012 роки.

5.Звіт голови постійної комісії районної ради з   питань регламенту, депутатської діяльності  і  етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  Носової Т.А. про роботу постійних комісій  за 2012 рік  та про  проведення звітів  депутатів  районної  ради  перед  виборцями  округів і територіальних громад, у  яких  їм  доручено  здійснювати  депутатські  повноваження.

6. Про план діяльності районної ради  з підготовки регуляторних актів.

7. Про план роботи  Погребищенської районної ради  6 скликання на 2013 рік.

8. Про  районний  бюджет  на  2013 рік.

9. Про Програму економічного і соціального розвитку  Погребищенського району  на 2013 рік.

 

ІІ.ПЕРЕЛІК

основних питань для розгляду на  засіданнях Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Погребищенської районної ради

I квартал

1. Про  завдання місцевих органів влади щодо формування і виконання місцевих бюджетів згідно з Бюджетним кодексом України, як умова зміцнення фінансової бази місцевого самоврядування.

2. Про підсумки роботи районної ради  зі зверненнями громадян у 2011 році.

II квартал

1.Про сучасний стан та перспективи розвитку системи дошкільної освіти Погребищенського району.

2. Про поліпшення санітарного стану територій та благоустрою населених пунктів району.

III квартал

1.Про стан охорони об’єктів культурної спадщини району та завдання щодо його поліпшення.

IV квартал

1.Про хід оздоровлення  дітей у 2012 році.

2.Про  план роботи Координаційної ради  на 2013 рік.

 

ІІІ.ПЕРЕЛІК

основних  питань  для  розгляду  на  засіданнях постійних комісій районної  ради

 

Постійна комісія  з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування

I квартал

1.Про дотримання депутатами районної ради вимог Закону України  „Про статус депутатів  місцевих рад”.

2.Про підсумки проведення «Депутатського тижня» в районі та загальних зборів громадян за місцем проживання.

II квартал

1.Звіт  голови  Погребищенської районної державної адміністрації Осадчука В.П. про    здійснення делегованих  районною  радою  повноважень.

2.Про форми роботи депутата районної ради в її  органах у міжсесійний період.

III квартал

1.Про роботу  із депутатськими запитами  , пропозиціями  і зауваженнями  депутатів,  висловленими  на  сесіях  районної  ради  і заходи  щодо реалізації  та  інформування  депутатів  і населення  про  вирішення   порушених  питань.

2.Про використання коштів районного бюджету для стимулювання  розвитку територіальних громад (спільно з постійною комісією з питань бюджету).

3.Про використання коштів депутатського фонду районної ради.

IV квартал

1.Звіт голови Погребищенської районної ради  Олексієнка В.С. про свою діяльність за 2012 рік.

2.Звіт голови постійної комісії районної ради з   питань регламенту, депутатської діяльності  і  етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування  Носової Т.А. про роботу постійних комісій  за 2012 рік  та про  проведення звітів  депутатів  районної  ради  перед  виборцями  округів і територіальних громад, у  яких  їм  доручено  здійснювати  депутатські  повноваження.

3.Про план роботи комісії на 2013 рік .

4.Про  план роботи  Погребищенської районної ради на  2013 рік.

Постійна комісія з питань бюджету

І квартал

1. Про затвердження  звіту про виконання  районного  бюджету за 2011 рік.

ІІ квартал

1.Про  виконання  районного  бюджету  за 1 квартал  та   здійснення заходів по його виконанню  за перше  півріччя  2012 року .

ІІІ квартал

1.Про  виконання  районного  бюджету  за 1 півріччя  та   заходи  по  забезпеченню  його  виконання  за 9 місяців 2012 року .

2.Про використання коштів районного бюджету для стимулювання  розвитку територіальних громад (спільно з постійною комісією з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування.)

3.Про використання коштів депутатського фонду районної ради.

IV квартал

1.Про звіт щодо виконання  районного  бюджету  за  9 місяців   та   здійснені заходи  по  забезпеченню  його  виконання  за 2012 рік.

2. Про  районний  бюджет на 2013 рік.

3. Про Програму економічного і соціального розвитку  Погребищенського району  на 2012 рік.

4. Звіт  голови  постійної  комісії  з  питань бюджету  про свою роботу, здійснення депутатських повноважень членами комісії та про  роботу  комісії  за  2012 рік.

5. Про план роботи  комісії на 2013 рік.

 

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, регулювання  земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання  надр

І квартал

1. Ринок землі в Україні: перспективи та сьогодення.

ІІ квартал

1.Про хід виконання  районної довгострокової програми «Ліси району 2002-2015 рр.».

2.Про хід виконання районної Програми «Питна вода 2007-2020 роки ».

ІІІ квартал

1.Про  завдання органів  виконавчої влади, місцевого самоврядування, господарюючих суб’єктів з дотримання вимог чинного законодавства щодо використання земель сільськогосподарського призначення, лісового і водного фондів.

2.Про  ефективність   використання  земель державної та комунальної власності.

IV квартал

1.Про виконання  Програми профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Погребищенського району на 2010- 2012 роки.

2. Про сучасний стан та перспективи розвитку соціальної сфери села та аграрного сектору економіки району.

3.Звіт  голови  постійної  комісії  з  питань  агропромислового комплексу,регулювання  земельних відносин, охорони довкілля, раціонального використання  надр про свою роботу, здійснення депутатських повноважень членами комісії та про  роботу  комісії  за  2012 рік.

3.Про план роботи  комісії на 2013 рік.

 

Постійна комісія з питань  економічних реформ, приватизації та  регулювання  комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв”язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного  розвитку та  благоустрою населених  пунктів

І квартал

1. Про виконання районної  Програми енергозбереження по Погребищенському району на 2008-2011 роки.

2.Про виконання районної Програми розвитку архівної справи у Погребищенському районі на 2009-2011 роки.

3. Звіт начальника відділу культури і туризму  про використання  нерухомого  майна, що є об»єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району та перебуває на балансі відділу культури і туризму  районної державної адміністрації.

ІІ квартал

1. Звіт начальника відділу освіти  районної державної адміністрації про використання нерухомого майна, що є  об»єктом права спільної власності територіальних громад сіл та міста Погребищенського району та перебуває на  балансі відділу.

2. Про хід виконання заходів районної  Програми поводження  з твердими  побутовими відходами на  2007-2012 роки.

3. Про хід реалізації Програми використання  поновлювальних джерел енергії в Погребищенському районі  на 2008-2012 роки.

4. Про хід виконання Програми забезпечення  безпеки руху, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Погребищенського району на 2008-2012 роки.

ІІІ квартал

1.Звіт  директора комунального підприємства «Видавничий дім «Надросся» про стан фінансово-господарської діяльності підприємства за І-ше півріччя 2012 року.

2. Про  стан фінасово-господарської діяльності комунального підприємства «Редакція районної газети «Колос» та ефірного радіомовлення районної ради» у ІІІ кварталі поточного року.

3. Про хід виконання районної програми «Приміський автобус» на 2011-2015 роки.

IV квартал

1.Про Програму економічного і соціального розвитку  Погребищенського району  на 2012 рік.

2. Звіт  голови  постійної  комісії  з  питань  економічних реформ, приватизації та  регулювання  комунальної власності, роботи промисловості, транспорту і зв”язку, будівництва, комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування населення, комплексного  розвитку та  благоустрою населених  пунктів про свою роботу, здійснення депутатських повноважень членами комісії та про  роботу  комісії  за  2012 рік.

3. Про план діяльності районної ради  з підготовки регуляторних актів.

4. Про затвердження річних планів роботи керівників комунальних підприємств на 2013 рік.

5. Про план роботи комісії на 2013 рік.

 

Постійна комісія  з питань освіти , культури і туризму, спорту , роботи з молоддю,охорони здоров”я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами

І квартал

1.Про виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2007-2011 роки.

2.Про виконання районної програми «Обдаровані діти» на 2007-2011 роки .

3. Про виконання районної програми «Шкільний автобус» на 2007-2011 роки.

4. Про виконання районної Програми  протидії захворюванню на туберкульоз на 2008-2011 роки.

5. Про виконання районної Програми  розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Погребищенському районі на період до 2011 року.

6. Про виконання районної Програми зайнятості населення на 2010-2011 роки.

7. Про виконання районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2008-2011 роки.

ІІ квартал

1. Про хід реалізації районної програми «Репродуктивне здоров’я» до 2015 року.

ІІІ квартал

1. Про хід реалізації районної Програми  підтримки сім’ї, дітей та молоді Погребищенського району на 2011-2015 роки.

IV квартал

1.  Про  хід реалізації районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2009-2013 роки.

2.Звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я,соціального захисту населення, роботи з ветеранами про свою роботу,здійснення депутатських повноважень членами комісії та про  роботу  комісії  за  2012 рік.

3.Про план роботи  комісії на 2013 рік.

 

Постійна комісія з питань  зміцнення  законності , правопорядку,

охорони прав  людини

І квартал

1.Заслуховування інформації прокурора Погребищенського району  ,начальника РВ УМВС України у Вінницькій області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Погребищенського району.

2.Визначення основних напрямків спільної діяльності органів місцевого самоврядування та районного відділу внутрішніх справ у питаннях забезпечення  законності, правопорядку , охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (засідання комісії за участі сільських та міського голів, дільничних інспекторів Погребищенського РВ УМВС України) .

ІІ квартал

1.Про діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку на  території Погребищенського району, участь підприємств,установ і організацій у заохоченні членів громадських формувань за активну участь у забезпеченні охорони громадського порядку.

2.Про спільну роботу дільничних іспекторів міліції та органів місцевого самоврядування по профілактиці злочинності на території населених пунктів району.

3. Про хід виконання Єдиної комплесної правоохоронної програми Погребищенського району на 2010-2014 роки.

ІІІ квартал

1.Заслуховування інформації прокурора Погребищенського району,начальника РВ УМВС України у Вінницькій області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Погребищенського району.

2.Про  стан виконання  комплексної Програми правової освіти населення  на 2010-2015 роки.

IV квартал

1.Звіт голови  постійної комісії  районної ради   з питань зміцнення законності, правопорядку, охорони прав людини  про свою роботу, здійснення депутатських повноважень членами комісії та про  роботу  комісії  за  2012 рік.

2. Про план роботи постійної комісії на 2013 рік.

 

ІV.ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ,

які проводитимуть виконавчий апарат ради,

президія та  постійні комісії районної ради

1. Участь у діяльності робочих груп з підготовки питань для розгляду на пленарних засіданнях ради,у підготовці і  проведенні  сесій ,  засідань  президії і постійних  комісій  районної ради.

2. Участь  у  підготовці  матеріалів   для  проведення  засідань Координаційної  ради з питань  місцевого  самоврядування  при голові  районної  ради.

3. Робота  із  депутатськими  запитами, узагальнення  пропозицій і  зауважень  депутатів , висловлених   на  сесіях  районної  ради , доведення  їх  до  виконавців для  вжиття  заходів  щодо  реалізації  та  інформування  депутатів.

4. Організація  і  проведення  в  районі  Єдиного  дня  депутата.

5. Організація  підготовки  до  проведення  “Депутатського тижня”, під  час  якого  звітуватимуть  депутати  районної  ради  перед  виборцями, узагальнення  інформації  депутатів, пропозицій  та  зауважень  виборців.

6. Узагальнення  пропозицій і  зауважень  депутатів , висловлених   під  час  проведення  єдиного дня депутата  та депутатського тижня  , доведення  їх  до  виконавців для  вжиття  заходів  щодо  реалізації  та  інформування  депутатів.

7. Вивчення  досвіду   та  практики  роботи  органів   місцевого  самоврядування , депутатів  місцевих рад.

8. Участь  у  підготовці  та  проведенні  навчання  депутатів   районної  ради  та  посадових  осіб   місцевого  самоврядування.

9. Розгляд  листів, заяв,скарг громадян  з питань  роботи   органів  місцевого  самоврядування  за  дорученням  голови  районної  ради.

10. Аналіз  звернень  районної  ради  до  центральних  органів  та  відповідей, які  на  них  надійшли.

11. Проведення  заходів  щодо  удосконалення  форм  і  методів  організаційного, правового , інформаційного  та  аналітичного  забезпечення  діяльності   районної  ради,  її  органів, депутатів.

12. Сприяння  редакційній колегії газети “Колос”, місцевому  радіомовленню  у  підготовці  матеріалів  про  діяльність  органів  місцевого самоврядування, періодичне  узагальнення  публікацій   у  газеті “Колос”  про  діяльність  місцевих рад,  депутатів та  посадових осіб  місцевого самоврядування.

13. Оприлюднення інформації про діяльність районної ради та прийняті рішення на офіційному веб-сайті районної ради, у пресі,через радіомовлення, на інформаційних стендах .

 

Начальник   відділу  організаційного  та методичного

забезпечення  діяльності районної  ради                                                       І.Захарчук