Проекти рішень 11 сесії(продовження 2)

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Проекти рішень 11 сесії(продовження 2)


________________________________________________________________________________

29 грудня 2011 року                                                  11 сесія 6 скликання       ПРОЕКТ

 

Про хід реалізації районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2009-2013 роки

Відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43, ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  Дробович К.П. про хід реалізації районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2009-2013 роки ,районна рада відмічає, що Програма реалізовувалася шляхом покращення умов оздоровлення та відпочинку дітей.

Щорічно головою РДА видається розпорядження «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків Погребищенського району», яким затверджується склад районної координаційної ради з питань оздоровлення дітей і підлітків.

Протягом червня-липня в районі працюють табори з денним перебування дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Для харчування дітей виділяються кошти з районного бюджету: у 2009 р.-114,9 тис. грн., 2010 р.-141,3 тис. грн., 2011-137,8 тис. грн. Для організованого проведення відпочинку дітей забезпечується підбір і підготовка кадрів з числа педагогічних працівників.

Через Липовецьку міжрайонну виконавчу дирекцію фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розповсюджено у стаціонарні оздоровчі табори у 2009 році 1213, 2010-92, 2011-119 путівок. Для здешевлення таких путівок дітям, які потребують соціальної уваги та підтримки, виділено з районного бюджету  у 2009 році 11тис. грн., 2010-16тис. грн., 2011-14,5 тис. грн.

Діти, які перебувають на диспансерному обліку, щорічно оздоровлюються за сприяння управління охорони здоров’я і курортів облдержадміністрації.

Для оздоровлення  дітей - сиріт та дітей без батьківської опіки використано кошти з районного бюджету в сумі 23 тис. грн. у 2009 році, 53,4 тис. грн. у 2010  році,  39,9 - у 2011.

За сприяння управління у справах сім’ї та молоді ОДА виділялися путівки в дитячий центр «Молода гвардія», «Артек» та інші табори.

Станом на 01 вересня 2009 року оздоровлено 1971 дитину-51,1%, 01.09.2010-2084 або 56,7%, 01.09. 2011-2023 дітей, що становить 57,8%  від загальної кількості дітей шкільного віку.

Хід оздоровчої кампанії систематично висвітлюється в засобах масової інформації.

З метою подальшої реалізації заходів Програми

РАЙОННА  РАДА ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Дробович К.П. про хід реалізації районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2009-2013 роки взяти до відома.

2. Виконавцям  Програми продовжити реалізацію її заходів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами (Гаврилюк О.Ф.).

Голова районної ради                                                               В. Олексієнко

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________

29 грудня 2011 року                                                              11 сесія 6 скликання ПРОЕКТ

Про стипендії районної ради та районної державної адміністрації

Відповідно до пункту 17 частини 1, частини 2 ст. 43, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання указів Президента України від 30 вересня 2010 року №926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», від 30 вересня 2010 року № 927/2010  «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді»,  Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОУ від   18.08.1998 року №305, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.09.1998 року №598/3038, з метою створення умов для творчого розвитку і стимулювання обдарованих дітей, самореалізації особистості в сучасному суспільстві ,на виконання районної програми «Обдаровані діти», затвердженої рішенням 3 сесії Погребищенської районної ради  5 скликання №41 від 25.12.2006 року, враховуючи подання  районної державної адміністрації  № 02-9-660 від 09. 11. 2011 року, погодження постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами ,

РАЙОННА  РАДА       ВИРІШИЛА:

1. Встановити стипендії районної ради та районної державної адміністрації учням, студентам навчальних закладів району, які є призерами ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, обласного етапу спортивних ігор школярів, юнаків, Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів, ІІ  етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових та спеціальних дисциплін, конкурсів, спортивних ігор  та спартакіад,  які проходять серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. (далі - стипендії).

2.  Затвердити Положення  про порядок призначення стипендій районної ради та районної державної адміністрації учням, студентам навчальних закладів району, які є призерам ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, обласного етапу спортивних ігор школярів, юнаків, Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук; обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових та спеціальних дисциплін, конкурсів, спортивних ігор  та спартакіад ,  які проходять серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації(додається).

3. Фінансування видатків, пов’язаних з виплатою стипендій, здійснювати за рахунок коштів районного бюджету, в межах асигнувань, затверджених на реалізацію районної програми «Обдаровані діти», затвердженої рішенням 3 сесії Погребищенської районної ради 5 скликання  №41 від 25.12.2006 року.

4.Управлінню економіки райдержадміністрації (Новіцька Н.С.) врахувати це рішення у Програмі економічного та соціального  розвитку Погребищенського району на 2012 рік.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами (Гаврилюк О.Ф.).

Голова районної ради                                                                                       В. Олексієнко

 

 

 

Затверджене рішенням №

11 сесії районної ради 6 скликання

від 29 грудня 2011року

 

Положення про порядок призначення стипендій районної ради та районної державної адміністрації  учням, студентам навчальних закладів району, які є призерами ІІІ та ІV  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, обласного етапу спортивних ігор школярів, юнаків, Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових та спеціальних дисциплін, конкурсів, спортивних ігор  та спартакіад ,  які проходять серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

1. Положення розроблено відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОУ від   18.08.1998 року №305, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.09.1998 року №598/3038, на виконання районної програми «Обдаровані діти», затвердженої рішенням  3 сесії Погребищенської районої ради 5 скликання №41 від 25.12.2006 року, та з метою створення умов для творчого потенціалу і стимулювання інтелектуально обдарованих дітей, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

2. Стипендії районної ради та районної державної адміністрації (далі - стипендії) призначаються учням, студентам навчальних закладів району, які є  призерами ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, обласного етапу спортивних ігор школярів, юнаків, Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук; обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових та спеціальних дисциплін, конкурсів, спортивних ігор  та спартакіад ,  які проходять серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації,   для їх морального заохочення та матеріальної підтримки.

3. Стипендії призначаються  терміном на один рік з 01 березня поточного року по 01 березня наступного року за рішенням сесії районної ради відповідно до  звернення районної державної адміністрації на підставі подань відділів освіти та сім’ї , молоді і спорту РДА.

4. Стипендії виплачуються щомісячно в розмірах:

4.1.  Учням,  які є призерами  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, спортивних ігор школярів, юнаків, Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів;студентам – призерам олімпіад з базових та спеціальних дисциплін, мистецьких конкурсів спортивних ігор та спартакіад,  які проходять серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації , нагороджених дипломами:

-І ступеня- 60 грн.,

-ІІ ступеня-50 грн.,

-ІІІ ступеня-40 грн.

4.2. Учням, студентам навчальних закладів району, які є призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук -50 грн.

4.3. Учням навчальних закладів району, які є призерами ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, обласного етапу спортивних ігор школярів, юнаків, Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів; студентам –призерам Всеукраїнських конкурсів, спортивних змагань, мистецьких конкурсів та фестивалів - 100 грн. (не залежно від ступеню диплому).

5. В разі визнання учня, студента призером з двох чи кількох олімпіад, Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів - розмір стипендії збільшується на 50%.

6. Якщо учень, студент є призером ІІІ і ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів, то стипендія виплачується як призеру ІV етапу.

7. Відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відповідно до повноважень, готують дипломи, які вручаються стипендіатам разом зі стипендією.

8. Виплата стипендій здійснюється  з районного бюджету.

 

Начальник відділу організаційного

та методичного забезпечення

діяльності районної ради                                                                                          І.Захарчук

 

 

 

__________________________________________________________________________________

29 грудня 2011 року                                               11 сесія 6 скликання   ПРОЕКТ

 

Про районну  програму «Соцзахист» на 2012 рік

Керуючись п. 16 ст .43, ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 ч. 6 Закону України «Про соціальні послуги» , Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації  фізичним особам, які надають соціальні послуги»,  враховуючи  подання районної державної адміністрації  № 02- 9-715  від 29 листопада 2011 року та погодження постійної комісії  районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи  з ветеранами,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА :

1.  Затвердити районну програму «Соцзахист»  на 2012 рік (додається).

2. Управлінню економіки райдержадміністрації (Новіцька Н.С.) врахувати це      рішення у Програмі економічного та  соціального розвитку Погребищенського району на 2012 рік.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення 4 сесії районної ради  6 скликання №45   від 24.02.2011р. «Про  районну програму «Соцзахист» на 2011рік».

4. Контроль за виконанням районної програми «Соцзахист» на 2012 рік  покласти на постійну комісію районної ради з питань  освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами (Гаврилюк О.Ф.).

Голова районної ради                                                                     В. Олексієнко

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________

29 грудня 2011року                                                                              11 сесія 6 скликання   ПРОЕКТ

 

Про  програму  «Ветеран» на 2012 рік

Керуючись п. 16 частини 1 ст. 43, ч. 1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», враховуючи подання Погребищенської районної державної адміністрації  № 02- 9 – 720 від 01 грудня 2011 року, погодження постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами  та постійної комісії  з питань бюджету,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити   програму «Ветеран»  на 2012 рік (далі – Програма (додається).

2. Районній державній адміністрації передбачити в повному обсязі кошти на фінансування заходів Програми.

3. Управлінню економіки райдержадміністрації (Новіцька Н.С.) врахувати це  рішення у Програмі економічного та соціального  розвитку Погребищенського району на 2012 рік.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення 3сесії районної ради  6 скликання від 11.01.2011р  № 40 про програму «Ветеран» на 2011рік.

5. Контроль  за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної   ради з   питань освіти, культури і туризму,  спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами  (Гаврилюк О.Ф.) та постійну комісію з питань бюджету (Коріненко В.В.).

Голова  районної ради                                                            В.Олексієнко

 

 

 

____________________________________________________________________________________

29 грудня 2011 року                                                               11 сесія 6 скликання   ПРОЕКТ

 

Про районну Програму розвитку культури та духовного відродження на 2012-2016 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43, частини 1 статті 59  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  законів України „Про бібліотеки і бібліотечну справу”, „Про музеї та музейну справу”, „Про охорону культурної спадщини”, Постанови Верховної Ради України „Про деякі невідкладні заходи щодо підтримки закладів культури в період економічної кризи” від 5 березня 2009 року № 1114-VІ, враховуючи подання районної державної адміністрації  №02-9-717  від 30.11.2011 року, погодження  постійних комісій районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами та з питань бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Районну програму розвитку культури та духовного відродження на  2012- 2016 роки (далі- Програма).

2. Фінансування Програми проводити в межах коштів районного бюджету, передбачених по галузі культури, спонсорських та благодійних надходжень, находжень від платних послуг, наданих закладами культури, інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

3. Управлінню економіки райдержадміністрації (Новіцька Н.С.) врахувати це  рішення у Програмі економічного та соціального  розвитку Погребищенського району на 2012 рік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  районної  ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами (Гаврилюк О.Ф.) та з питань бюджету  (Коріненко   В.В.).

Голова районної ради                                                             В. Олексієнко

 

 

 

_________________________________________________________________________________

29  грудня  2011 року                                                                 11 сесія 6 скликання     ПРОЕКТ

Про преміювання голови та заступника  голови районної ради

Відповідно до  ч.1  ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ч.1,3,4 ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», абзацу  2 пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року “Про упорядкування структури та умов оплати праці апарату органів виконавчої влади , органів прокуратури , судів та інших органів “ із наступними змінами та доповненнями, внесеними відповідно до Постанов Кабінету Міністрів від 19 липня 2006 року №984 “Про деякі питання оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, від 12 травня 2007 року №700 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268», рішення 1 сесії районної ради 6 скликання від 17 листопада 2010 року №1,від 25 листопада 2010 року №2, рішень 2 сесії районної ради 6 скликання  від 30 грудня 2010 року №14 «Про районний бюджет на 2011 рік», №27 « Про затвердження Положення про преміювання  працівників районної ради на 2011 рік» та №28 «Про встановлення надбавок до посадових окладів та виплату матеріальних допомог і премії голові та заступнику голови районної ради»,  враховуючи погодження постійних комісій районної ради з питань бюджету та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами  місцевого самоврядування,

РАЙОННА  РАДА В И Р І Ш И Л А :

1.Преміювати  голову та заступника голови районної ради за ІV квартал 2011 року відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи  ради за підсумками роботи в межах фонду преміювання  та економії фонду оплати праці, в порядку, визначеному  у Положенні про преміювання  працівників районної ради на 2011 рік, затвердженому рішенням  2 сесії районної  ради 6 скликання від  30 грудня  2010 року №27, у  розмірі  15% від посадових окладів.

Голова  районної   ради                                                                    В.Олексієнко

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________

29 грудня  2011  року                                                          11 сесія 6 скликання  ПРОЕКТ

 

Про   Програму  економічного  і  соціального  розвитку Погребищенського  району  на  2012 рік

Відповідно до п.16 ст.43, п.1 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, враховуючи клопотання районної державної адміністрації від 21.11.2011 року №02-9-691, погодження  постійних комісій районної  ради з питань  бюджету та з питань економічних  реформ, приватизації та  регулювання комунальної  власності, роботи  промисловості, транспорту  і зв’язку, будівництва, комунального  господарства, торгівлі, побутового  обслуговування населення, комплексного  розвитку  та  благоустрою  населених  пунктів, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  Програму економічного  і  соціального  розвитку   Погребищенського  району  на  2012  рік (додається).

2. Контроль  за  виконанням  Програми  економічного  і  соціального  розвитку  Погребищенського  району   на  2012 рік  покласти   на  постійні  комісії  районної  ради з  питань бюджету (Коріненко В. В.) та з питань економічних  реформ, приватизації та  регулювання комунальної  власності, роботи  промисловості, транспорту  і зв’язку, будівництва, комунального  господарства, торгівлі, побутового  обслуговування населення, комплексного  розвитку  та  благоустрою  населених  пунктів (Янчук В. П.).

Голова   районної  ради                                                              В.Олексієнко

 

____________________________________________________________________________________

29  грудня   2011  року                                               11 сесія 6 скликання  ПРОЕКТ

 

Про   підсумки виконання  Програми зайнятості населення Погребищенського району на 2010-2011 роки та затвердження Програми зайнятості населення Погребищенського району на 2012-2013 роки.

Заслухавши інформацію директора Погребищенського районного центру  зайнятості населення Віцінського  О.Б. про підсумки виконання Програми зайнятості населення Погребищенського району на 2010-2011 роки  та про Програму зайнятості населення Погребищенського району  на 2012-2013 роки, районна рада відмічає, що метою програми є забезпечення регулювання ринку праці за допомогою правового, організаційного та економічного механізму для створення умов  забезпечення зайнятості населення та його соціального захисту від безробіття.

Основними завданнями Програми є  визначення основних напрямків політики зайнятості населення, забезпечення створення нових та збереження  існуючих робочих місць.

Програму розроблено, виходячи з основних показників економічного та соціального розвитку  Погребищенського району у 2010-2011 роках.

Станом на 01.11.2011 року на обліку у Погребищенському районному центрі зайнятості перебувало 585 осіб, що на 17% більше відповідного періоду минулого року.

За  січень - жовтень 2011 року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 826 осіб, в тому числі 10 на заброньовані робочі місця, 66  осіб працевлаштовано на робочі місця, створені шляхом надання дотації роботодавцю, 14 осіб- завдяки виплаті одноразової допомоги по безробіттю для організації безробітнім підприємницької діяльності.  Брало участь в оплачуваних громадських роботах 263 особи. Проходили професійне навчання 276 осіб. Зусилля служби зайнятості спрямовуються на пошук нових форм організації зайнятості населення та посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи з незайнятим населенням району.

У зв’язку з виконанням основних заходів  районної  Програми зайнятості населення Погребищенського району на 2010-2011 роки та необхідністю прийняття нової Програми, керуючись п. 16 частини 1 ст. 43, ч. 1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про зайнятість населення», враховуючи подання Погребищенської районної державної адміністрації  № 02- 9-718 від 30 листопада 2011 року, погодження постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами

РАЙОННА   РАДА  В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію директора Погребищенського районного центру зайнятості Віцінського О.Б. про підсумки виконання Програми зайнятості населення Погребищенського району на 2010-2011 роки взяти до відома.

2. Зняти з контролю рішення 23 сесії районної ради 5 скликання від 16.12.2009р  №278  «Про Програму зайнятості населення Погребищенського району на 2010-2011 роки».

3. Програму зайнятості населення Погребищенського  району на 2012-2013 роки та заходи щодо її реалізації затвердити ( додаються).

4. Затвердити Перелік видів оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам міської та сільських рад, сприяють  соціальному розвитку території та фінансування організації яких може здійснюватися за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України  на випадок безробіття та інших джерел фінансування ( додатки №1, №2 ).

5. Районній державній адміністрації:

5.1. Організувати роботу управлінь, відділів, організацій, спрямовану на забезпечення виконання Програми зайнятості населення  району на 2012-1013 роки та заходів щодо її реалізації.

5.2.Визначити квоту і забронювати 16 робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях для працевлаштування осіб, які потребують додаткових гарантій соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

5.3. Забезпечити ефективне використання таких робочих місць.

6. Управлінню економіки райдержадміністрації (Новіцька Н.С.) врахувати це                                 рішення у Програмі економічного та соціального  розвитку Погребищенського  району на 2012 рік.

7. Враховуючи напружену ситуацію на ринку  праці в районі, рекомендувати  керівникам підприємств і організацій усіх форм власності приймати на роботу працівників на вакантні або новостворені робочі місця лише за погодженням з районним центром  зайнятості.

8. Продовжити практику залучення контингенту працездатного населення, яке перебуває на обліку в районному центрі  зайнятості, до громадських оплачуваних робіт.

9. Рекомендувати міській  та сільським радам затвердити програми зайнятості населення відповідних територіальних громад на 2012 рік.

10. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на   постійну  комісію районної ради  з питань освіти, культури і  туризму, спорту, роботи з молоддю, охорони здоров’я, соціального захисту населення, роботи з ветеранами  (Гаврилюк О.Ф.).

Голова  районної  ради                                                              В.Олексієнко