Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати усіх рівнів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята !

Детальніше...

Герої не вмирають.

6 грудня 2018 року у День Збройних Сил України в приміщенні Погребищенської районної ради відбулося відкриття меморіального куточка бойової слави загиблим військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції на сході України.

Детальніше...

29 позачергова сесіяПогребищенської районної ради 7 скликання

22 листопада 2018 року відбулося пленарне засідання  позачергової 29 сесії районної ради. У її роботі взяли учать перщий заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський та депутат Вінницької обласної Ради О.Олексієнко, сільські та міський голови, керівники установ, організацій, структурних підрозділів РДА, представники громадськості та районної преси.

Детальніше...

У м. Погребище відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2018 року, відповідно до районного плану заходів з підготовки та відзначення в Погребищенському районі у 2018 році Дня Гідності та Свободи, керівництво району, колективи установ та організацій району, депутати районної ради, учнівська молодь, громадськість міста поклали квіти та взяли участь у мітингу біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м. Погребище.

Детальніше...

Зустріч з трудовими колективами

Відповідно до Положення про умови проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу, затвердженого рішенням 28 сесії 7 скликання від 27 вересня 2018 року № 12-28-7/713, заступником голови Погребищенської районної ради Гордійчуком І.П. проведено зустріч із

Детальніше...

Сторінка 3 з 26