Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Звіт голови районної ради за 2011 рік

Шановні  депутати районної  ради та запрошені !
Завершився  перший  рік роботи  Погребищенської  районної   ради шостого скликання. Згідно  із п.17 ч.6 ст.55 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в Україні»  звітую  перед вами та виборцями про свою  діяльність за період з листопада  2010  по даний  час.
Звітний період   був  насичений політичними подіями,  які безперечно,  вплинули  на соціально-економічну ситуацію в нашому районі, та  на діяльність органів місцевого самоврядування. 24 серпня ми відзначили 20 річницю незалежності України. Він характеризується стабільною ситуацією у владі, а також великою кількістю реформ.
Поряд з реформуванням системи влади, політичного режиму правління, форм власності проблема побудови життєздатного місцевого самоврядування постала серед першочергових завдань перехідного періоду. Сьогодні вже не можна уявити собі соціальну і правову державу без повноцінної системи місцевого самоврядування.
Фахівці вважають, що якою б ефективною не була влада в центрі, вона ніколи не стане досконалою і демократичною без адекватної системи влади на місцях.

12-15 вересня 2011 року у трьох країнах Європи відбувся найбільший міжнародний захід, який організували та провели Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина». Відповідно до програми у Раді Європи (м. Страсбург, Французька Республіка), у посольстві України в Швейцарії (м.Берн, Швейцарська Конфедерація) та у Комітеті регіонів Євросоюзу (м. Брюссель, Королівство Бельгія) відбулася презентація Вінницької області та урочистий прийом від імені вінницької делегації.

Детальніше...

В робочому порядку

15 грудня 2011 року  у великому залі засідань голова районної ради Олексієнко В.С. провів планову нараду , в роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Осадчук В.П., заступник голови районної ради Гринчишин І.П.,сільські та міський голови, керівники установ  та організацій, начальники управлінь і відділів  райдержадміністрації, директори  загальноосвітніх навчальних закладів , працівники медицини, начальники поштових відділень.

Розпочинаючи засідання,  голова районної ради ознайомив присутніх  з порядком денним та надав слово для доповіді Коріненку В.В., першому заступнику голови районної державної адміністрації, який підвів підсумки осіннього двомісячника благоустрою  територій населених пунктів району.

Детальніше...

Відбулася 10 позачергова сесія районної ради

9 грудня 2011 року за розпорядженням голови Погребищенської  районної ради Олексієнка В.С. була скликана 10 позачергова сесія ради.

Пленарне засідання розпочало свою роботу о 9.00 у великому залі . Участь у роботі сесії взяли 40 з 54 депутатів  районної ради. На засідання були запрошені голови територіальних громад, голова райдержадміністрації та  його заступники, начальники відділів та управлінь РДА, керівники   установ, підприємств та організацій.

З двох основних питань порядку денного сесії доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Шелестюк. Він детально проінформував  депутатів про підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців, заходи по його виконанню за поточний рік та про  внесення   змін до районного бюджету на 2011 рік.

 

Детальніше...

День місцевого самоврядування

6 грудня у залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Було запрошено голів місцевих громад району, ветеранів місцевого самоврядування, представників колективів, установ,   працівників районної, міської рад та райдержадміністрації.

 

Голова районної ради Володимир Олексієнко у своєму виступі зробив екскурс  в історію становлення  самоврядування в Україні та охарактеризував його нинішні реалії. Він, зокрема, відзначив високий професійний рівень щоденної праці посадовців місцевого самоврядування району, а це  всенародно обраних 26 сільських та міського голів, 54 депутати  районної, 30 - міської та 366 – депутатів сільських рад.

Територіальні громади очолюють небайдужі  до проблем люди. У кожного  з них багатий життєвий досвід роботи з людьми, професійні знання і вміння управляти  виробництвом, колективом, що стає їм у пригоді при розгляді та вирішенні  порушених виборцями питань.

В поточному році територіальні громади брали участь  у всеукраїнських та обласних конкурсах , у програмах  розвитку місцевого самоврядування. Спичинецька та Ширмівська  територіальні громади вибороли обласні гранди,  це дозволить їм швидше та ефективніше вирішувати нагальні проблеми села.

- У цей святковий день бажаю вам міцного здоров»я, родинного затишку, миру,злагоди та творчої наснаги у повсякденній справі- зміцненні місцевого самоврядування, - сказав у своєму виступі В. Олексієнко.

У свою чергу голова районної державної адміністрації , депутат районної ради Василь Осадчук , вітаючи  працівників місцевого самоврядування, дякував за професійність, відповідальність та за повсякденний  внесок депутатів  у творення добробуту громади.

Голова райдержадміністрації та голова районної ради  вручили кращим працівникам  органів місцевого самоврядування  Почесні грамоти .

Урочистості завершилися святковим концертом.

 

Детальніше...

Чергова сесія районної ради відбудеться 29 грудня 2011 року

30 листопада 2011 року президія районної ради на своєму засіданні вирішила  пленарне засідання чергової  сесії  за 4 квартал провести 29 грудня .

До порядку денного сесії було  внесено майже 30 питань.

Першим у порядку денному сесії слухатиметься  звіт голови районної ради Олексієнка В.С. про його роботу за період з листопада 2010 року.

Про  виконання заходів районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2009-2013 роки, в порядку контролю, прозвітує начальник відділу сім»ї, молоді і спорту РДА Дробович К.П.

На затвердження виносяться подані районною державною адміністрацією проекти районних програм, а саме:

Детальніше...

Сторінка 21 з 23