Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Вітання до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дорогі друзі!
Прийміть щирі вітання з нагоди 23-ї річниці з дня виведення радянських військ з республіки Афганістан.
15 лютого 1989 року із завершенням виводу обмеженого контингенту радянськиї військ з республіки Афганістан закінчилася страшна за своїми втратами і довга війна, в ході якої, виконання військового обов’язку стало подвигом. Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни.
Окрім Афганістану українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті,  Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.
В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.
Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра, а також щоб наші діти ніколи не брали участі в бойових діях.


З повагою.


Голова Погребищенської
районної  ради                                                                                   В.Олексієнко

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядувкння

Згідно плану работи районної ради, 9 лютого 2012 року, під головуванням голови районної ради Олексієнка В.С. відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Погребищенської районної ради шостого скликання.  В засіданні взяли участь члени Координаційної ради, працівники апарату районної ради та РДА, представники ЗМІ, дільничні інспектори району.
Координаційна рада розглянула завдання місцевих органів влади щодо  виконання місцевих бюджетів згідно з Бюджетним кодексом України.

Заслухала та обговорила питання створення громадських формувань в територіальних громадах району.
Про підсумки роботи районної ради зі зверненнями громадян у 2011 році інформував заступник голови районної ради І. Гринчишин
Обговорювалося також питання про проведення у 2012 році сходів громадян у територіальних громадах.
На стані пасажирських приміських перевезень, в районі, зупинився голова районної ради В.Олексієнко.
З концепцією реформування галузі освіти в районі виступив начальник відділу освіти  РДА Охріменко В.Б.
Про застосування  Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» проінформував начальник відділу правового та кадрового забезпечення діяльності районної ради Шлапак Ю.Г.
В роботі Координаційної ради взяв участь та виступив перший заступник голови РДА Коріненко В.В. та застипник голови РДА Шафранський П.П.
Підсумки засідання підвів голова районної ради Олексієнко В.С.
З розглянутих питань Координаційною радою прийняті відповідні рішення.

Відбулась 12 позачергова сесія районної ради 6 скликання.

 

26 січня 2012 року відбулася 12 позачергова сесія районної ради 6 скликання. В роботі сесії взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Аксельрод Роман Борисович.

По основному питанню порядку денного, що стосувалося  розподілу коштів вільного залишку районного бюджету, який склався станом на 01 січня 2012 року, та внесення змін до районного бюджету на 2012 рік, доповів начальник  фінансового управління РДА Шелестюк В.І.

Начальник відділу містобудування та архітектури  райдержадміністрації  Щур Р.В. представив на розгляд сесії районну   Програму  будівництва (придбання) доступного житла на 2012-2017 роки.

 

Детальніше...

Скликається позачергова сесія районної ради

 

Районна рада доводить до відома депутатів районної ради і населення, що відповідно до ст. 46 та  ст.55  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, розпорядження голови районної ради №1 від 23.01.2012 року «Про скликання 12 позачергової сесії  районної ради 6 скликання»

26  січня  2012 року о 10 годині відбудеться 12 сесія районної ради шостого скликання.

Місце проведення сесії  – великий зал засідань адміністративного приміщення районної ради.

Порядок денний:

1.Про розподіл коштів вільного залишку районного бюджету, який склався станом на 01 січня 2012 року.

2.Інші питання.

На  сесію  запрошуються  депутати   районної  ради ,голова  та заступники  голови  райдержадміністрації , начальники  управлінь і    відділів райдержадміністрації,  міський та сільські голови,керівники підприємств , організацій  та  установ району, представники ЗМІ.

 

Депутатська діяльність

23 січня 2012 року президія узгодила 18 питань  порядку денного позачергової 12 сесії районної ради , яка відбудеться  26 січня 2012 року, та затвердила розклад проведення засідань постійних комісій по підготовці питань сесії.

Основним питанням у порядку денному сесії слухатиметься розподіл коштів вільного залишку районного бюджету, який склався станом на 01 січня 2012 року

Ряд проектів рішень стосуватимуться управління майном, яке є спільною власністю територіальних громад міста і сіл району.

Детальніше...

Сторінка 21 з 25