Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Інформує Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

22 листопада 2011 року під головуванням голови районної ради відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Погребищенської районної ради шостого скликання.  В засіданні взяли участь міський та сільські голови, працівники апарату районної ради та РДА, представники ЗМІ.

Координаційна рада розглянула стратегічні напрямки реформування місцевого самоврядування, питання вступу територіальних громад та районної ради до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, виконання бюджету територіальними громадами за 9 місяців 2011 року, хід проведення передплати періодичних видань на 2012 рік,  оздоровлення дітей у 2011 році,  участь територіальних громад в обласному конкурсі на кращу творчу роботу серед дітей та учнівської молоді, які навчаються у загальноосвітніх та професійно-технічному закладах району,  щодо стратегії розвитку територіальних громад на період до 2020 року, також затвердила план роботи Координаційної ради на 2012 рік.

 

Детальніше...

Рішення районної ради – на контролі постійної комісії

15 листопада 2011 року відбулося засідання постійної комісії районної ради       з питань зміцнення законності,правопорядку, охорони прав людини.

На попередньому засіданні  08 вересня  комісією було прийнято рішення про заслуховування у листопаді місяці інформації керівників РВ УМВС у Вінницькій області, служби у справах дітей РДА, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді , міського голови   про виконання заходів, передбачених  у рішенні 9 сесії районної ради 6 скликання від 29 вересня 2011 року №125  та рекомендацій постійної комісії районної ради з питань зміцнення законності, правопорядку, охорони прав людини.

 

Детальніше...

9 сесія Погребищенської районної ради 6 скликання

29 вересня 2011 року відбулася 9 сесія Погребищенської районної ради 6 скликання за участі першого заступника голови Вінницької обласної ради Ігоря Кревського. На сесію були запрошені голови міста і сіл, керівники сільгоспформувань, організацій та установ району, голови районних громадських організацій та політичних партій, представники ЗМІ.

Головним питанням сесії було виконання районного бюджету за І півріччя та заходи по забезпеченню його виконання за 9 місяців 2011 року.

Детальніше...

Інформує Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

22 вересня голова Погребищенської районної ради Володимир Олексієнко  провів засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У засіданні координаційної ради взяв участь голова райдержадміністрації Василь Осадчук.

Відкриваючи засідання голова координаційної ради Володимир Олексієнко ознайомив присутніх з порядком денним, після чого з доповіддю по питанню виконання районного бюджету за 8 місяців поточного року та завдання по його виконанню за ІІІ квартал 2011 року виступив начальник фінансового управління РДА В’ячеслав Шелестюк. Він зауважив, що проведеними конкретними заходами щодо забезпечення виконання зведеного бюджету району з початку року по доходній частині загального фонду по власних і закріплених доходах за 8 місяців 2011 року виконано на 117,1%, уточнене призначення складає 10240,3 тис. грн., фактично надійшло 11995,3 тис. грн., або більше планових призначень на 1755,0 тис. грн., у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше фактичних надходжень на 2217,4 тис. грн.

По загальному фонду виконання доходної частини районного бюджету за 8 місяців 2011 року складає 106,9%, призначення цього періоду становить 4698,3 тис. грн. фактично надійшло 5023,6 тис. грн., або більше планових призначень на 325,3 тис. грн., у порівнянні з 2010 роком більше фактичних надходжень на 111,2 тис. грн.

Детальніше...

Футбольний турнір

09 вересня 2011 року збірна команда районної,міської рад та райдержадміністрації взяла участь у футбольному турнірі, присвяченому Дню працівників фізичної культури і спорту.

Склад команди: капітан команди - Білик А.М. ,міський голова м.Погребище , Гринчишин І.П., Сладецький А.М.,Старинчук В.О., Марейчик С.С., Нікітішин А.С., Щур Р.В., Білоконь В.М.

Наш девіз: «Головне – участь, а не перемога». Тому , мабуть,ми хоч і дуже старалися, але програли. А перемогу в турнірі здобула команда «Будівельник», з чим ми її і вітаємо.

 

Сторінка 25 з 26