Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Інформує Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

22 вересня голова Погребищенської районної ради Володимир Олексієнко  провів засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У засіданні координаційної ради взяв участь голова райдержадміністрації Василь Осадчук.

Відкриваючи засідання голова координаційної ради Володимир Олексієнко ознайомив присутніх з порядком денним, після чого з доповіддю по питанню виконання районного бюджету за 8 місяців поточного року та завдання по його виконанню за ІІІ квартал 2011 року виступив начальник фінансового управління РДА В’ячеслав Шелестюк. Він зауважив, що проведеними конкретними заходами щодо забезпечення виконання зведеного бюджету району з початку року по доходній частині загального фонду по власних і закріплених доходах за 8 місяців 2011 року виконано на 117,1%, уточнене призначення складає 10240,3 тис. грн., фактично надійшло 11995,3 тис. грн., або більше планових призначень на 1755,0 тис. грн., у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше фактичних надходжень на 2217,4 тис. грн.

По загальному фонду виконання доходної частини районного бюджету за 8 місяців 2011 року складає 106,9%, призначення цього періоду становить 4698,3 тис. грн. фактично надійшло 5023,6 тис. грн., або більше планових призначень на 325,3 тис. грн., у порівнянні з 2010 роком більше фактичних надходжень на 111,2 тис. грн.

Детальніше...

Футбольний турнір

09 вересня 2011 року збірна команда районної,міської рад та райдержадміністрації взяла участь у футбольному турнірі, присвяченому Дню працівників фізичної культури і спорту.

Склад команди: капітан команди - Білик А.М. ,міський голова м.Погребище , Гринчишин І.П., Сладецький А.М.,Старинчук В.О., Марейчик С.С., Нікітішин А.С., Щур Р.В., Білоконь В.М.

Наш девіз: «Головне – участь, а не перемога». Тому , мабуть,ми хоч і дуже старалися, але програли. А перемогу в турнірі здобула команда «Будівельник», з чим ми її і вітаємо.

 

Районна рада розпочала роботу з підготовки чергової сесії за ІІІ квартал

6  вересня  2011 року відбулося засідання президії районної ради,на якому вирішено пленарне засідання чергової 9 сесії провести 29 вересня.
Президія погодила проект порядку денного та винесла на розгляд сесії  близько 20 питань. Зокрема,першими розглядатимуться питання про виконання за 1 півріччя 2011року районного бюджету та внесення до нього змін. Серед основних – питання виконання заходів трьох районних програм: «Обдаровані діти», протидії захворюванню на туберкульоз, захисту населення і територій Погребищенського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Серед інших питань - інформації прокурора Погребищенського району Крижового О.Л. та в.о.начальника РВ УМВС України у Вінницькій області  Никитюка В.В. про результати діяльності на території району. Сесією будуть вноситися  зміни до Єдиної  комплексної правоохоронної програми та районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби та призову до лав Збройних Сил України. На розгляд сесії внесено також питання затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок , погодження клопотання про надання надр у користування, використання майна, що є спільною власністю територіальних громад міста та сіл району. Райдержадміністрацією подано проект районної цільової програми «Автоматизована система обробки інформації місцевих рад на 2011-2012 роки».
Усі питання  порядку денного сесії з 6 по 8 вересня,згідно затвердженого розкладу, були детально вивчені профільними постійними комісіями ради. Погоджені комісіями проекти рішень ради вирішено винести на затвердження черговою 9 сесією районної ради 29 вересня 2011 року. Ряд питань  рекомендовано виносити на сесію за умови їх додаткового вивчення.

 

Сторінка 25 з 25