Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Тепла атмосфера і піднесений настрій, щирі поздоровлення. Так було 6 грудня в залі засідань райради, де пройшли урочистості з нагоди свята народовладдя — Дня місцевого самоврядування. Тут зібралися представники депутатського корпусу усіх рівнів, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ, організацій, ветерани місцевого самоврядування.

Зі щирими словами привітань звернувся до присутніх голова районної ради Сергій Волинський, який зазначив, що серед розмаїтості видів діяльності людини, які вимагають високого професіоналізму й досвіду, мабуть, робота в органах місцевого самоврядування потребує особливої всебічної обізнаності та глибокого вивчення різноманітних сфер життя.

Детальніше...

Звіти голів постійних комісій

ЗВІТИ голів постійних комісій Погребищенської районної ради 7 скликання

1. Звіт Поліщука І.І.-голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування про діяльність комісії за період з листопада 2015 року

Постійну комісію Погребищенської районної ради 7 скликання з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, а також її склад створено та затверджено рішенням №2   1 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання 03 грудня 2015 року.

До складу постійної комісії входять 5 депутатів районної ради:

Поліщук Ігор Іванович - голова постійної комісії;

Хоменко Володимир Васильович - заступник голови постійної комісії;

Храбан Іван Юхимович - секретар постійної комісії.

Члени комісії:

Новохацький Володимир Петрович;

Митюков Анатолій Миколайович.

Детальніше...

Районна рада отримала «Голос»

24 листопада 2016 року під головуванням голови ради Волинського С.О. відбулася позачергова 12 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання. Участь в роботі засідання взяли перший заступник голови обласної Ради Щербаківська Л.М., депутат обласної Ради Повшедний М.П., голова Погребищенської райдержадміністрації  Вінник І.В., сільські, міський голови, керівники структурних підрозділів райдержаміністрації, організацій  та установ,громадські діячі, представники ЗМІ.

Перед початком розгляду запланованих питань голова районної ради С.Волинський проінформував присутніх про хід розгляду депутатских звернень О.Пашкурного, В.Гоменюка, О.Скалецького, Є.Глущука  та вирішення питань, піднятих депутатами на попередніх сесіях.

Далі сесія продовжилась згідно затвердженого порядку денного.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації І.Медик прозвітував  про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та представив на затвердження проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Бурхливі обговорення  депутатів викликала внесена  заступником голови постійної комісії з питань бюджету О.Пашкурним поправка до цього проекту рішення щодо виділення коштів на придбання для районного Будинку культури кіновідеопроектора системи 3D. Якраз у переддень сесії відбулася зустріч керівників району  з представниками молодіжних організацій та учнівсько-студентського самоврядування закладів освіти, на якій  і  прозвучала  ідея про придбання такої  апаратури.  Постійна комісія з питань бюджету навіть провела засідання  з приводу   внесення необхідних змін до проекту рішення, для чого в роботі сесії була оголошена невелика перерва.

Детальніше...

Відбулася сесія

29 вересня 2016 року відбулася чергова 11 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

Участь у її роботі взяли голова райдержадміністрації І.В.Вінник, заступник голови райдержадміністрації П.П.Шафранський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ району, представники громадських організацій та ЗМІ.

На порядку денному  сесії  було 43 питання.

Першим депутати затвердили рішення про зміни до регламенту Погребищенської районної ради 7 скликання в частині проведення поіменного голосування за допомогою електронної системи «Голос». Доповідав  з цього питання голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики,гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування І.І.Поліщук.

Детальніше...

Обрано голову Погребищенської районної ради

Минулого вівторка відбулося пленарне засідання восьмої позачергової сесії районної ради. На зібранні, крім депутатського корпусу районної ради, голів сільських рад, керівників структурних підрозділів РДА та громадських активістів, були присутні депутат Верховної Ради Руслан Демчак та депутат обл­ради Олег Олексієнко. Питанням номер один порядку денного стало обрання голови райради. Депутати від ВО «Батьківщина» запропонували кандидатуру Сергія Волинського. Оскільки інші партії не висували своїх представників, то до виборчого бюлетеня було внесено єдине прізвище. Традиційно у передвиборчій промові кандидат обіцяв зосередити свою увагу на створенні нових робочих місць, розвитку  малого і середнього бізнесу, залученні інвестицій, реконструкції  об’єктів соцсфери, закупівлі медичного обладнання тощо.  

Детальніше...

Сторінка 5 з 21