Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Сесійна діяльність Погребищенської районної ради

18 серпня 2017 року о 9.00 відбулося засідання президії Погребищенської районної ради, на якому голови профільних постійних комісій узгодили питання щодо скликання двох сесій ради – 19 позачергової та 20 чергової.

Враховуючи рекомендації президії, голова районної ради С.О.Волинський видав розпорядження про скликання позачергової сесії 22 серпня , а чергової – 28 вересня 2017 року, затвердив орієнтовний порядок денний  сесій та розклад проведення засідань постійних комісій районної ради  з підготовки питань та проектів рішень , які включені до порядку денного зазначених сесій.

Детальніше...

У сесійній залі

22 червня 2017 року відбулася чергова 18 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації І.Вінник, депутат Вінницької обласної  Ради М.Повшедний, начальники управлінь та відділів РДА, керівники установ, організацій, представники ЗМІ та громадськості.

Першим питанням депутати заслухали звіт голови районної ради С.О.Волинського про роботу з квітня 2016 року та затвердили рішення з цього приводу.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації  І.В.Медик представив сесії проект рішення  про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Детальніше...

У рамках офіційного візиту.

15—18 червня з офіційним візитом на Вінниччині перебувала делегація з Республіки Польща на чолі з уповноваженою зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства Іолантою Хелмінською.

Детальніше...

Звіт голови Погребищенської районної ради 7 скликання Волинського С.О. про свою діяльність за період з квітня 2016 року

Шановні депутати і запрошені!

 

Пунктом 17 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пунктом 17 частини 3 статті 53 регламенту Погребищенської районної ради 7 скликання  передбачено щорічний звіт голови районної ради про свою діяльність.

У звітному періоді районна рада здійснювала свою діяльність згідно затверджених щорічних планів роботи, у межах Конституції України, дотримуючись повноважень та норм,  передбачених чинним законодавством та регламентом Погребищенської районної ради 7 скликання , затвердженим рішенням №11  2 сесії  районної ради від 10.12.2015 року, із внесеними до нього змінами відповідно рішеннями №88 6 сесії  районної ради від 24.03.2016 р. , №162  9 сесії районної ради від 23.06.2016 р. та №213  11 сесії районної ради  від 29.09.2016 р.

 

Детальніше...

Депутати – за цивілізовану земельну реформу в інтересах українського народу

25 травня 2017 року відбулося пленарне засідання 17 позачергової сесії районної ради 7 скликання.

Проводив засідання голова районної ради С.Волинський. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації І.Вінник, його заступник П.Шафранський, начальники управлінь, відділів  та служб РДА,керівники  організацій,установ і закладів, голови територіальних громад, представники ЗМІ та громадськості. 

Детальніше...

Сторінка 6 з 25