Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Припинення повноважень голови районної ради

Ініціативу третини депутатів щодо припинення повноважень Володимира Павлюка підтримали 20 народних обранців

Учора відбулося пленарне засідання сьомої позачергової сесії районної ради 7 скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного.

Питання виконання районного бюджету за перший квартал та внесення змін до нього на 2016 рік, незаконне вимагання коштів за спожитий газ, надання в оренду частини адмінприміщення антикорупційному комітету, протидія самозахопленню земель та основне — дострокове припинення повноважень голови районної ради Володимира Павлюка — основні серед запропонованих на розгляд.

Детальніше...

Відомості, зазначені у деклараціях голови та заступника голови районної ради

Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий 2015 рік головою районної ради Павлюком В.Є. та заступником голови районної ради Гордійчуком  І.П.

 

Завантажити відомості декларації Павлюка В.Є.

Завантажити відомості декларації Гордійчука І.П.

Флюрографічне обстеження населення

З 1 квітня по 30 травня поточного року спеціалістами обласного туберкульозного диспансеру в районі проводиться флюорографічне обстеження громадян на виявлення захворювань органів грудної клітки та туберкульозу легень. Орієнтовний графік флюорографічного обстеження населення буде оприлюднено 15 квітня 2016 року у районній газеті «Колос».

На сьогодні проведено обстеження 245 жителів сіл Сопин, Мончин та Левківка.

Роботи по благоустрою продовжуються

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, озеленення та чистота – це оцінка в цілому міста, села та  влади. Здавна українці наводили порядок саме до Великодня, поминальних днів, відзначення Дня Перемоги. Продовжуємо славні традиції і нині. Так, вже завершується наведення порядку по узбіччю дороги в напрямку міста Вінниця. 8 та 11 квітня працівники бюджетних установ та організацій району взяли активну участь у побілці дерев по зазначеному напрямку. Долучилися до цієї роботи і студенти Погребищенського ВПУ-42. Голова районної ради В.Павлюк побував на суботнику та подякував усім за посильний внесок у поліпшення екологічного стану району.

Детальніше...

Обговорено актуальні проблеми сьогодення

7 квітня 2016 року голова районної державної  адміністрації І.Вінник та голова районної ради В.Павлюк провели робочу  нараду  з   посадовими особами місцевого самоврядування Погребищенського району.

Про роботу в територіальних громадах району щодо  відбору кандидатів на службу за контрактом,  виконання завдань під час  проведення в районі  призову громадян України на строкову військову службу відповідно до Указу Президента України П. Порошенка  від 30 березня 2016 року №122  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році»   йшлося в інформації військового комісара Погребищенського РВК О.Тригуба.

Детальніше...

Сторінка 6 з 21