Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій відвідав з робочою поїздкою Погребищенський район

3 лютого 2016 року голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відвідав з робочою поїздкою Погребищенський район. У рамках візиту очільник  Вінниччини провів нараду за  участю   голови райдержадміністрації Вінника І.В.,  голови районної ради Павлюка В.Є. ,  працівників апаратів та структурних підрозділів райдержадміністрації  і  районної ради, голів та секретарів сільських та міської  рад,  керівників установ, організацій та сільськогосподарських підприємств району, депутатів міської та районної рад,  представників громадських організацій, ЗМІ.
Керівник Вінниччини ознайомився з діяльністю  місцевого центру надання адміністративних послуг, який станом на 1 січня 2016 року надає мешканцям Погребищенського району 51 вид адмінпослуг. За словами адміністраторів центру, найбільша частка питань, з якими жителі громад звертаються до установи, стосується роботи відділу Держгеокадастру. Загалом же упродовж минулого року тут мешканцям району надано майже 5,5 тисяч адмінпослуг.
Ще одним об’єктом відвідин керівника області стала загальноосвітня школа № 1 міста Погребище, де торік завершено першу чергу реконструкції закладу: капітально відремонтовано дах та частково замінено вікна на енергозберігаючі. На ці заходи було спрямовано 2,6 млн. гривень з державного Фонду регіонального розвитку, ще 300 тисяч – виділено з місцевого бюджету.
Тепер школа чекає на другу чергу реконструкції, яка передбачає дозаміну вікон та утеплення фасаду. Потреба у коштах для здійснення цих робіт складає, за словами начальника відділу освіти РДА Зінаїди Бутенко, 7,6 млн. гривень. «На сьогодні виділено 3 млн. гривень з Фонду регіонального розвитку, також ми плануємо ще з місцевого бюджету додати співфінансування у розмірі 10 %», - зазначила Зінаїда Бутенко. Решту ж необхідних коштів районне керівництво планує залучити шляхом участі у грантових програмах.
Оглянувши результати проведених ремонтних робіт, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій підкреслив, що у 2015 році Фонд регіонального розвитку успішно продемонстрував свою результативність, і Погребищенська школа № 1 є яскравим тому підтвердженням.
Голова облдержадміністрації  Валерій Коровій  відвідав  Погребищенський військовий комісаріат . Знайомлячи керівника області з роботою військкомату, Олександр Тригуб проінформував, що районним військовим комісаріатом проведено ряд заходів по відновленню системи військового обліку на території району. Військовозобов'язані, що перебувають на військовому обліку в районі,проходять планові медичні огляди.
Для довідки:
Минулого року було проведено сучасний ремонт та перепланування виділеного під РВК приміщення. Кошторисна вартість робіт становить 240 тисяч гривень, з них коштів з місцевих бюджетів - 137 тисяч гривень, позабюджетних благодійних коштів 103 тисячі гривень. Погребищенський районний військовий комісаріат посів 7 місце серед 28 районних ( міських ) військових комісаріатів в загальному рейтингу ОВК по призовній роботі.

Детальніше...

Звернення депутатів від 26.01.2016 р

 

 

РІШЕННЯ №59

 

від  26  січня 2016  року                                                        5 сесія 7 скликання

Про звернення депутатів Погребищенської районної ради 7 скликання

до голови Комітету з питань аграрної політики  та земельних відносин Верховної Ради України Кутового Т.В. та народного депутата України Демчака Р.Є.

 

Відповідно до ч.2 ст.43,ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.1 ст.32 Регламенту Погребищенської районної ради 7 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання від 10.12.2015 р. №11, заслухавши інформацію голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу,регулювання земельних відносин,охорони довкілля,раціонального використання надр Колотуцького О.Л., враховуючи звернення депутатів Погребищенської районної ради від 22.01.2016 року,  висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин,охорони довкілля, раціонального використання надр  та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики,гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування,районна рада  ВИРІШИЛА:

1.Підтримати  звернення депутатів Погребищенської районної ради 7 скликання  до Комітету з питань аграрної політики  та земельних відносин Верховної Ради України  та народного депутата України Демчака Р.Є. (додається).

2. Надіслати дане рішення:

Детальніше...

Звернення депутатів

 

РІШЕННЯ №44

30  грудня 2015  року                                                        4 сесія 7 скликання

Про звернення депутатів Погребищенської районної ради 7 скликання

до Верховної Ради України та Президента України

 

Відповідно до ч.2 ст.43,ч.7 ст.46 ,ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.8 ст.9 Регламенту Погребищенської районної ради 7 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання від 10.12.2015 р. №11, заслухавши інформацію депутата районної ради Панасюка П.І., враховуючи звернення депутатів Погребищенської районної ради від 29.12.2015 року,  висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики,гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, районна рада  ВИРІШИЛА:

 

Детальніше...

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники, ветерани  органів  місцевого самоврядування,депутати рад,активісти самоврядних органів!

Від імені  районної ради  та районної державної адміністрації  прийміть  щиросердечні вітання з нагоди  Дня місцевого самоврядування.

День місцевого  самоврядування стоїть в ряду дат, пов»язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об»єднав людей активної життєвої позиції,лідерів територіальних громад,організаторів втілення в життя їх волі.

Бажаємо вам міцного здоров»я,щастя, добра, творчої сили  та нових звершень на ниві  зміцнення державності.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад,відродження і розквіту наших сіл та міста,зміцнення авторитету нашої держави у європейській спільноті і всьому демократичному світі.

Заступник голови районної ради С. Волинський

Голова районної державноїадміністрації С.Скарбовійчук

Сторінка 8 з 21