Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Звернення депутатів

 

РІШЕННЯ №44

30  грудня 2015  року                                                        4 сесія 7 скликання

Про звернення депутатів Погребищенської районної ради 7 скликання

до Верховної Ради України та Президента України

 

Відповідно до ч.2 ст.43,ч.7 ст.46 ,ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.8 ст.9 Регламенту Погребищенської районної ради 7 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання від 10.12.2015 р. №11, заслухавши інформацію депутата районної ради Панасюка П.І., враховуючи звернення депутатів Погребищенської районної ради від 29.12.2015 року,  висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики,гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, районна рада  ВИРІШИЛА:

 

Детальніше...

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники, ветерани  органів  місцевого самоврядування,депутати рад,активісти самоврядних органів!

Від імені  районної ради  та районної державної адміністрації  прийміть  щиросердечні вітання з нагоди  Дня місцевого самоврядування.

День місцевого  самоврядування стоїть в ряду дат, пов»язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об»єднав людей активної життєвої позиції,лідерів територіальних громад,організаторів втілення в життя їх волі.

Бажаємо вам міцного здоров»я,щастя, добра, творчої сили  та нових звершень на ниві  зміцнення державності.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад,відродження і розквіту наших сіл та міста,зміцнення авторитету нашої держави у європейській спільноті і всьому демократичному світі.

Заступник голови районної ради С. Волинський

Голова районної державноїадміністрації С.Скарбовійчук

Відбулася 35 чергова сесія районної ради 6 скликання

25 вересня  2014 року  о 10.00 у великому залі засідань відбулося пленарне засідання  35  сесії Погребищенської районної  ради  6 скликання.

На початку засідання  заступник голови районної ради Сергій Волинський  довів до відома присутніх інформацію районної виборчої комісії щодо визнання повноважень депутата районної ради 6 скликання Сидоренка Олександра Миколайовича (КПУ).

Далі згідно затвердженого  порядку денного сесія розглянула  22 питання.

Детальніше...

Марафон " Врятуймо кожного бійця -захисника країни"

ЗВЕРНЕННЯ

до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій,  всіх жителів області щодо участі в Обласному благодійному марафоні


„ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!”

 

Сьогодні, у найважчі часи в багатовіковій історії України, під загрозою опинилася територіальна цілісність та незалежність держави, гинуть бійці і мирне населення, більше  3 тисяч військових отримали поранення.

 

Українські воїни, які знаходяться на передовій, не жаліючи власних життів, ведуть самовіддану боротьбу, захищаючи від  терористів і російських найманців свободу, незалежність та територіальну цілісність України.  Стійкість наших військових, їх сила духу - це прояв справжнього героїзму. Ми зобов’язані допомогти повернути до життя кожного пораненого.

 

З цією метою у Вінницькій області з 16 вересня по 6 жовтня 2014 року буде проведений благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця - захисника України”.

 

Ми звертаємося до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування,  комунальних підприємств, установ, громадських організацій, приватних підприємців, керівників Церков та релігійних громад, всіх жителів Вінниччини - не бути байдужими та внести свій посильний вклад в цю нелегку боротьбу за Українську Самостійну Соборну Державу, долучившись до збору коштів задля порятунку життя поранених та постраждалих учасників антитерористичної операції, зокрема тих, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (м.Вінниця).

 

Закликаємо до об’єднання всіх сил задля підтримки наших вояків! Ми повинні бути разом у важкий для України час !

 

Кошти можна перераховувати за такими банківськими реквізитами:

 

Одержувач платежу: Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України (21050, м. Вінниця, вул. Грушевського,12, контактний телефон: 35-05-68)

ЄДРПОУ: 02940109. Рахунок №26001060509598. Банк: ПАТ КБ «Приватбанк» Вінницька філія. МФО 302689

Призначення платежу: Безповоротна фінансова  допомога на придбання ліків, засобів медичного призначення, обладнання та апаратури, харчування, санітарного транспорту для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні  АТО.

 

Схвалено на засіданні Координаційної ради

з питань місцевого самоврядування

при голові Вінницької обласної Ради

16 вересня 2014 року

 

Заступник голови

районної ради                                                              С.Волинський

Сторінка 8 з 21