Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Відбулася 34 позачергова сесія районної ради

15  серпня 2014 року  відбулася  34 позачергова сесія Погребищенської районної ради 6 скликання.  По основних  питаннях порядку денного, а саме про виконання районного бюджету за 6 місяців 2014 року  та про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік доповідав заступник  начальника управління фінансів райдержадміністрації Медик І.В.

Наступним розглядалося питання про внесення змін до персонального складу районної комісії з визначення претендентів для занесення на районну Дошку пошани.

Про затвердження  технічних документацій з нормативно - грошової оцінки земельних   ділянок ,які надаються  на умовах оренди, доповідав Шафранський  П.П., голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин,охорони   довкілля,   раціонального  використання   надр.

Провідний спеціаліст районної ради з питань комунальної власності Сладецький А.М.  довів до відома депутатів   проект рішення  щодо  надання дозволу на здійснення невід»ємних поліпшень частини приміщення №2 адміністративної будівлі,розташованої за адресою м.Погребище,вул.Б.Хмельницького,114.

Стосовно кадрових призначень у галузі доповідала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Кравчук Г.М.

Начальник відділу економічного розвитку  і торгівлі  РДА Новіцька Н.С. інформувала про забезпечення дровами пільгових категорій населення і сімей військовослужбовців. З цього питання депутати вирішили направити звернення до голови обласної Ради Свитка С.М.

Останнім у порядку денному сесії слухалося питання про  дострокове припинення повноважень депутата районної ради Рудніцької Н.В. за її особистою заявою, поданою до сесії ради.

За результатами розгляду усіх питань були районною радою були прийняті відповідні рішення.

29 та 30 липня оголошено Днями жалоби на Вінниччині

Вінницькій області 29 та 30 липня 2014 року оголошено днями жалоби у зв’язку із загибеллю 27 липня 2014 року військовослужбовців Могилів-Подільського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, жителів Вінницької області, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції.
Відповідне розпорядження № 420 «Про оголошення у Вінницькій області днів жалоби» голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник підписав у понеділок, 28 липня.
У Дні жалоби на всій території області буде приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
На виконання розпорядження запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, спортивних змагань, програм теле- та радіопередач.

Сесія районної ради

26 червня відбулася 33 сесія Погребищенської районної ради 6 скликання. На сесію прибуло 45 депутатів, про що повідомив під час її відкриття заступник голови районної ради Сергій Волинський, який, по суті, нині виконує обов’язки керівника представницького органу району, так як колишнє керівництво ради склало повноваження ще у лютому (голова й заступник написали заяви, які тоді сесія задовольнила).
Забігаючи наперед, скажу, що цього разу депутати розглядали звичайний порядок денний, питання якого протягом кількох тижнів детально опрацьовувалися ними на засіданнях постійних комісій. Зокрема, заслуховувся звіт голови районної державної адміністрації Сергія Скарбовійчука про здійснення делегованих районною радою повноважень, який непередодні був опублікований у газеті „Колос” і який депутати взяли до відома, обговорювався й затверджувався звіт начальника управління фінансів РДА В’ячеслава Шелестюка про виконання районного бюджету за І квартал та заходи по забезпеченню його виконання за І півріччя 2014 року, окремим рішенням внесено й зміни до головного кошторису району на поточний рік, та ін.
Проте заступник голови районної ради Сергій Волинський ще поставив на голосування про внесення до порядку денного питання виборів голови районної ради, але за умови проведення їх тільки після розгляду усіх 27 питань, попередньо затверджених президією ради та опрацьованих у постійних комісіях.

Детальніше...

Допоможіть екіпірувати батальйон

10 червня 2014 року Вінницький батальйон територіальної оборони вибув виконувати завдання згідно призначення. У ході проведення перевірки готовності виникла потреба  в комплектуванні бойового підрозділу додатковими сучасними засобами захисту та матеріально-технічного забезпечення, що викликане специфікою завдань, які стоять перед бійцями, та, на жаль, наявністю застарілих засобів захисту, що знаходяться на озброєнні Збройних Сил.
Командування Збройних Сил не мають змоги повністю забезпечити наш батальйон сучасними зразками засобів зв’язку, персонального захисту та екіпіровки військовослужбовців, а кожен з названих елементів — це врятоване життя й здоров’я наших земляків, їхній захист і впевненість у собі у сутичках з бойовиками.
Особовий склад підрозділу звертається з проханням до представників влади і громадськості району по можливості посприяти забезпеченню особового складу батальйону найбільш необхідними елементами екіпірування солдатів: бронежилетами «Корсар М-3» ІV ступеня захисту, кулезахисними шоломами М-1, модульними комплектами захисту, теплові зорами та іншим майном для забезпечення життєздатності та побуту військової частини.
Сподіваємося на вашу підтримку, земляки.
Координація дій, контроль за відправкою допомоги батальйону територіальної оборони  покладено на заступника військового комісара Вінницького облвійськкомісаріату полковника О. Кислюка (тел.: (067) 730-62-91), по порядку документального оформлення об лікування благодійної допомоги звертатися до начальника відділу фінансового забезпечення  А. Химича (тел.: (097) 335-10-90).
Г. ДОЛГАШОВ,
Вінницький військовий комісар, полковник

До відома жителів району!

Рішенням Міністра оборони на базі Вінницького обласного військ комісаріату з 16 червня 2014 року створена Регіональна громадська приймальня міністерства оборони для оперативного вирішення питань, які турбують населення в компетенції міністерства оборони.
Створено виїзні комісії МО України, які працюватимуть у регіональних громадських приймальнях, графік їх роботи можна дізнатись по телефону «гарячої лінії» у м. Вінниці: (0432) 66-05-67. Графік роботи приймальні — з 8 до 17 години щоденно, окрім суботи й неділі. Адреса: м. Вінниця, вул.. 40-річчя Перемоги, 31, облвійськкомат, І поверх, кімната 107.

До уваги жителів міста Погребище!

Допомога на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України
Наші військовослужбовці гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо, в яких складних обставинах вони опинились. Допомога потрібна різна — моральна та фінансова. Передати слова підтримки ви можете, написавши листа на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з приміткою «Лист підтримки», залишивши коментар або повідомлення на наших сторінках у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/theministryofdefence.ua
https://vk.com/theministryofdefence
Увага! В подальшому кошти прохання перераховувати на реквізити Міністерства оборони України
Одержувач: Міністерство оборони України;
Код ЄДРПОУ: 00034022;
Банк: Державна казначейська служба України, м.Київ;
Код банку МФО: 820172;
Реєстраційні рахунки:
31254307218611 — матеріально-технічне забезпечення;
31257304218611 — медичне забезпечення.

У разі бажання юридичних і фізичних осіб здійснювати перерахування коштів безпосередньо військовим частинам та установам пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях

Сторінка 9 з 21