Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Загальні збори громадян тривають

6 квітня 2016 року у Станилівській територіальній громаді відбулися загальні збори громадян, у яких взяли участь голова Погребищенської районної ради В.Павлюк, сільський голова цієї громади В. Хоменко, керівник СТОВ «Росія» В. Мазур та жителі села Станилівка.

Василь Хоменко прозвітував про виконані за 2015 рік у громаді роботи та плани, які реалізовуватимуться у поточному році відповідно до програми соціально-економічного розвитку села та плану благоустрою.

Володимир Павлюк проінформував присутніх про стан об’єднання територіальних громад, переваги об’єднання і недоліки. Повідомив, що  сьогодні продовжується набір на контрактну службу до лав Збройних Сил України, усім бажаючим необхідно звертатись до районного військкомату та що з кінця березня 2016 року розпочато набір на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Під час спілкування з громадою, найактуальнішими питаннями були – відсутність у селі фельдшера,  аварійні опори ліній електропередач, виготовлення державних актів на присадибні ділянки та виготовлення документації для створення громадського пасовища на території сільської ради.

Виїздна нарада по благоустрою

5 квітня 2016 року в рамках весняного двомісячника з озеленення благоустрою територій населених пунктів району, в напрямку обласного центу відбулася виїздна нарада, яку провели спільно голови Погребищенської районної ради та райдержадміністрації В.Павлюк та І. Вінник. В нараді взяли участь заступники голови районної ради І.Гордійччук,  райдержадміністрації П. Шафранський, начальник управління агропромислового розвиту РДА В.Ільчук, начальник Погребищенської філії «Райавтодор» В. Янчук, голови територіальних громад Білашок, Черемошного, Левківки, Мончина та орендарі земельних площ, які прилягають до придорожніх смуг.
В ході наради обговорювались питання розчищення придорожніх смуг від порослі та організація суботника для побілки дерев.

Вперше за круглим столом зустрілись керівництво району та керівники релігійних конфесій району

5 квітня 2016 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації І. Вінника, голови районної ради В. Павлюка  з керівниками  та представниками релігійних конфесій Погребищенського району з питання консультацій щодо створення міжконфесійного консультативно-дорадчого органу при райдержадміністрації.

Відкриваючи зібрання, голова райдержадміністрації І. Вінник  зазначив: «На виконання доручення голови обласної державної адміністрації В.Коровія, зважаючи на позитивний досвід діяльності обласної Ради церков і релігійних організацій  та  з метою поглиблення як державно-конфесійної, так і міжцерковної співпраці, сьогодні ми запросили вас,  представники духовенства, порадитися з питання щодо створення аналогічної ради в нашому районі».

Детальніше...

Сесія районної ради вперше відбулася в режимі поіменного голосування

 

 

24 березня 2016 року відбулась 6 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

Участь у її роботі взяли голова райдержадміністрації І.Вінник, заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський, депутати обласної Ради Т.Кобець та М.Повшедний, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації С.Василюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ району, представники громадських організацій та ЗМІ.

Детальніше...

Вшанували афганців та воїнів, які загинули на сході

Офіційно 15 лютого 1989 року остання колона радянських військових залишила афганську землю. Минуло вже 27 років, але біль афганської війни не полишає багатьох українських родин, зокрема і погребищан. Шестеро з них повернулися на рідну землю в домовинах. Аби вшанувати живих і пам’ять загиблих, учора — у день виведення військ з Республіки Афганістан — у залі засідань райради зібрались воїни-інтернаціоналісти, члени сімей загиблих та представники влади.
Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули Україну. Голова районної ради Володимир Павлюк зазначив, що ми не маємо морального права забути приклади мужності, звитяги і вірності військовому обов’язку, що були явлені нашими земляками.
— Так складаються сторінки історії, що на долю кожного покоління випадає своя війна.
15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які з честю виконували воїнський обов’язок і бойовий наказ Батьківщини за її межами. На сьогодні в Надроссі загін учасників тих подій, в тому числі миротворчих місій, нараховує понад 100 воїнів-інтернаціоналістів.

Детальніше...

Сторінка 10 з 24