Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Сесія районної ради

26 червня відбулася 33 сесія Погребищенської районної ради 6 скликання. На сесію прибуло 45 депутатів, про що повідомив під час її відкриття заступник голови районної ради Сергій Волинський, який, по суті, нині виконує обов’язки керівника представницького органу району, так як колишнє керівництво ради склало повноваження ще у лютому (голова й заступник написали заяви, які тоді сесія задовольнила).
Забігаючи наперед, скажу, що цього разу депутати розглядали звичайний порядок денний, питання якого протягом кількох тижнів детально опрацьовувалися ними на засіданнях постійних комісій. Зокрема, заслуховувся звіт голови районної державної адміністрації Сергія Скарбовійчука про здійснення делегованих районною радою повноважень, який непередодні був опублікований у газеті „Колос” і який депутати взяли до відома, обговорювався й затверджувався звіт начальника управління фінансів РДА В’ячеслава Шелестюка про виконання районного бюджету за І квартал та заходи по забезпеченню його виконання за І півріччя 2014 року, окремим рішенням внесено й зміни до головного кошторису району на поточний рік, та ін.
Проте заступник голови районної ради Сергій Волинський ще поставив на голосування про внесення до порядку денного питання виборів голови районної ради, але за умови проведення їх тільки після розгляду усіх 27 питань, попередньо затверджених президією ради та опрацьованих у постійних комісіях.

Детальніше...

Допоможіть екіпірувати батальйон

10 червня 2014 року Вінницький батальйон територіальної оборони вибув виконувати завдання згідно призначення. У ході проведення перевірки готовності виникла потреба  в комплектуванні бойового підрозділу додатковими сучасними засобами захисту та матеріально-технічного забезпечення, що викликане специфікою завдань, які стоять перед бійцями, та, на жаль, наявністю застарілих засобів захисту, що знаходяться на озброєнні Збройних Сил.
Командування Збройних Сил не мають змоги повністю забезпечити наш батальйон сучасними зразками засобів зв’язку, персонального захисту та екіпіровки військовослужбовців, а кожен з названих елементів — це врятоване життя й здоров’я наших земляків, їхній захист і впевненість у собі у сутичках з бойовиками.
Особовий склад підрозділу звертається з проханням до представників влади і громадськості району по можливості посприяти забезпеченню особового складу батальйону найбільш необхідними елементами екіпірування солдатів: бронежилетами «Корсар М-3» ІV ступеня захисту, кулезахисними шоломами М-1, модульними комплектами захисту, теплові зорами та іншим майном для забезпечення життєздатності та побуту військової частини.
Сподіваємося на вашу підтримку, земляки.
Координація дій, контроль за відправкою допомоги батальйону територіальної оборони  покладено на заступника військового комісара Вінницького облвійськкомісаріату полковника О. Кислюка (тел.: (067) 730-62-91), по порядку документального оформлення об лікування благодійної допомоги звертатися до начальника відділу фінансового забезпечення  А. Химича (тел.: (097) 335-10-90).
Г. ДОЛГАШОВ,
Вінницький військовий комісар, полковник

До відома жителів району!

Рішенням Міністра оборони на базі Вінницького обласного військ комісаріату з 16 червня 2014 року створена Регіональна громадська приймальня міністерства оборони для оперативного вирішення питань, які турбують населення в компетенції міністерства оборони.
Створено виїзні комісії МО України, які працюватимуть у регіональних громадських приймальнях, графік їх роботи можна дізнатись по телефону «гарячої лінії» у м. Вінниці: (0432) 66-05-67. Графік роботи приймальні — з 8 до 17 години щоденно, окрім суботи й неділі. Адреса: м. Вінниця, вул.. 40-річчя Перемоги, 31, облвійськкомат, І поверх, кімната 107.

До уваги жителів міста Погребище!

Допомога на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України
Наші військовослужбовці гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо, в яких складних обставинах вони опинились. Допомога потрібна різна — моральна та фінансова. Передати слова підтримки ви можете, написавши листа на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з приміткою «Лист підтримки», залишивши коментар або повідомлення на наших сторінках у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/theministryofdefence.ua
https://vk.com/theministryofdefence
Увага! В подальшому кошти прохання перераховувати на реквізити Міністерства оборони України
Одержувач: Міністерство оборони України;
Код ЄДРПОУ: 00034022;
Банк: Державна казначейська служба України, м.Київ;
Код банку МФО: 820172;
Реєстраційні рахунки:
31254307218611 — матеріально-технічне забезпечення;
31257304218611 — медичне забезпечення.

У разі бажання юридичних і фізичних осіб здійснювати перерахування коштів безпосередньо військовим частинам та установам пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях

Відбулась «бюджетна» сесія Погребищенської районної ради

31 січня 2014 року  голова районної державної адміністрації Г. Притула взяла участь в роботі 29 сесії  Погребищенської районної ради 6 скликання.
Участь у її роботі взяли заступники  голови  райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські  голови, керівники  підприємств, організацій,  установ  району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
Перед початком роботи сесії на пропозицію голови районної ради В.Олексієнка  депутати та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час подій у м.Києві.
Заслухавши та обговоривши доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації В. Шелестюка, депутати ухвалили рішення про районний бюджет на 2014 рік, яким установлено загальний обсяг видатків районного бюджету на 2014 рік у сумі 107458,494 тис.грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 105788,521 тис. грн. В порівнянні з минулим роком збільшено видатки на галузі соціально-гуманітарної сфери. З вільного залишку районного бюджету сесією виділено кошти на реалізацію районних програм.

Детальніше...

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Перше, у 2014 році, засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Погребищенської районної ради шостого скликання відбулося 15 січня 2014 року.
В засіданні взяли участь члени Координаційної ради, працівники апарату районної ради, а такаж був запрошений   Нешик С.С.- заступник голови обласної Ради - заступник  
керівника    виконавчого апарату (керуючий справами).
Координаційна  рада розглянула порядок проведення в лютому - квітні 2014 року загальних зборів   громадян за місцем проживання.      
З цією інформацією виступив Нешик С.С.- заступник голови обласної Ради - заступник  керівника    виконавчого апарату (керуючий справами).
Голова районної ради   Олексієнко В.С. інформував членів Координаційної ради про стан налагодження міжнародного    співробітництва  територіальних громад    
району з іноземними країнами та про    забезпечення ремонту та утримання доріг загального користування
місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Погребищенського 
району.
Підсумки засідання підвів голова районної ради Олексієнко В.С.
З розглянутих питань Координаційною радою прийняті відповідні рішення.

Сторінка 10 з 22