Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники, ветерани  органів  місцевого самоврядування,депутати рад,активісти самоврядних органів!

Від імені  районної ради  та районної державної адміністрації  прийміть  щиросердечні вітання з нагоди  Дня місцевого самоврядування.

День місцевого  самоврядування стоїть в ряду дат, пов»язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об»єднав людей активної життєвої позиції,лідерів територіальних громад,організаторів втілення в життя їх волі.

Бажаємо вам міцного здоров»я,щастя, добра, творчої сили  та нових звершень на ниві  зміцнення державності.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад,відродження і розквіту наших сіл та міста,зміцнення авторитету нашої держави у європейській спільноті і всьому демократичному світі.

Заступник голови районної ради С. Волинський

Голова районної державноїадміністрації С.Скарбовійчук

Відбулася 35 чергова сесія районної ради 6 скликання

25 вересня  2014 року  о 10.00 у великому залі засідань відбулося пленарне засідання  35  сесії Погребищенської районної  ради  6 скликання.

На початку засідання  заступник голови районної ради Сергій Волинський  довів до відома присутніх інформацію районної виборчої комісії щодо визнання повноважень депутата районної ради 6 скликання Сидоренка Олександра Миколайовича (КПУ).

Далі згідно затвердженого  порядку денного сесія розглянула  22 питання.

Детальніше...

Марафон " Врятуймо кожного бійця -захисника країни"

ЗВЕРНЕННЯ

до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій,  всіх жителів області щодо участі в Обласному благодійному марафоні


„ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!”

 

Сьогодні, у найважчі часи в багатовіковій історії України, під загрозою опинилася територіальна цілісність та незалежність держави, гинуть бійці і мирне населення, більше  3 тисяч військових отримали поранення.

 

Українські воїни, які знаходяться на передовій, не жаліючи власних життів, ведуть самовіддану боротьбу, захищаючи від  терористів і російських найманців свободу, незалежність та територіальну цілісність України.  Стійкість наших військових, їх сила духу - це прояв справжнього героїзму. Ми зобов’язані допомогти повернути до життя кожного пораненого.

 

З цією метою у Вінницькій області з 16 вересня по 6 жовтня 2014 року буде проведений благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця - захисника України”.

 

Ми звертаємося до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування,  комунальних підприємств, установ, громадських організацій, приватних підприємців, керівників Церков та релігійних громад, всіх жителів Вінниччини - не бути байдужими та внести свій посильний вклад в цю нелегку боротьбу за Українську Самостійну Соборну Державу, долучившись до збору коштів задля порятунку життя поранених та постраждалих учасників антитерористичної операції, зокрема тих, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (м.Вінниця).

 

Закликаємо до об’єднання всіх сил задля підтримки наших вояків! Ми повинні бути разом у важкий для України час !

 

Кошти можна перераховувати за такими банківськими реквізитами:

 

Одержувач платежу: Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України (21050, м. Вінниця, вул. Грушевського,12, контактний телефон: 35-05-68)

ЄДРПОУ: 02940109. Рахунок №26001060509598. Банк: ПАТ КБ «Приватбанк» Вінницька філія. МФО 302689

Призначення платежу: Безповоротна фінансова  допомога на придбання ліків, засобів медичного призначення, обладнання та апаратури, харчування, санітарного транспорту для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні  АТО.

 

Схвалено на засіданні Координаційної ради

з питань місцевого самоврядування

при голові Вінницької обласної Ради

16 вересня 2014 року

 

Заступник голови

районної ради                                                              С.Волинський

Відбулася 34 позачергова сесія районної ради

15  серпня 2014 року  відбулася  34 позачергова сесія Погребищенської районної ради 6 скликання.  По основних  питаннях порядку денного, а саме про виконання районного бюджету за 6 місяців 2014 року  та про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік доповідав заступник  начальника управління фінансів райдержадміністрації Медик І.В.

Наступним розглядалося питання про внесення змін до персонального складу районної комісії з визначення претендентів для занесення на районну Дошку пошани.

Про затвердження  технічних документацій з нормативно - грошової оцінки земельних   ділянок ,які надаються  на умовах оренди, доповідав Шафранський  П.П., голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу,  регулювання  земельних відносин,охорони   довкілля,   раціонального  використання   надр.

Провідний спеціаліст районної ради з питань комунальної власності Сладецький А.М.  довів до відома депутатів   проект рішення  щодо  надання дозволу на здійснення невід»ємних поліпшень частини приміщення №2 адміністративної будівлі,розташованої за адресою м.Погребище,вул.Б.Хмельницького,114.

Стосовно кадрових призначень у галузі доповідала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Кравчук Г.М.

Начальник відділу економічного розвитку  і торгівлі  РДА Новіцька Н.С. інформувала про забезпечення дровами пільгових категорій населення і сімей військовослужбовців. З цього питання депутати вирішили направити звернення до голови обласної Ради Свитка С.М.

Останнім у порядку денному сесії слухалося питання про  дострокове припинення повноважень депутата районної ради Рудніцької Н.В. за її особистою заявою, поданою до сесії ради.

За результатами розгляду усіх питань були районною радою були прийняті відповідні рішення.

29 та 30 липня оголошено Днями жалоби на Вінниччині

Вінницькій області 29 та 30 липня 2014 року оголошено днями жалоби у зв’язку із загибеллю 27 липня 2014 року військовослужбовців Могилів-Подільського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, жителів Вінницької області, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції.
Відповідне розпорядження № 420 «Про оголошення у Вінницькій області днів жалоби» голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник підписав у понеділок, 28 липня.
У Дні жалоби на всій території області буде приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
На виконання розпорядження запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, спортивних змагань, програм теле- та радіопередач.

Сторінка 10 з 23