Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Відбулась «бюджетна» сесія Погребищенської районної ради

31 січня 2014 року  голова районної державної адміністрації Г. Притула взяла участь в роботі 29 сесії  Погребищенської районної ради 6 скликання.
Участь у її роботі взяли заступники  голови  райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські  голови, керівники  підприємств, організацій,  установ  району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
Перед початком роботи сесії на пропозицію голови районної ради В.Олексієнка  депутати та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час подій у м.Києві.
Заслухавши та обговоривши доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації В. Шелестюка, депутати ухвалили рішення про районний бюджет на 2014 рік, яким установлено загальний обсяг видатків районного бюджету на 2014 рік у сумі 107458,494 тис.грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 105788,521 тис. грн. В порівнянні з минулим роком збільшено видатки на галузі соціально-гуманітарної сфери. З вільного залишку районного бюджету сесією виділено кошти на реалізацію районних програм.

Детальніше...

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Перше, у 2014 році, засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Погребищенської районної ради шостого скликання відбулося 15 січня 2014 року.
В засіданні взяли участь члени Координаційної ради, працівники апарату районної ради, а такаж був запрошений   Нешик С.С.- заступник голови обласної Ради - заступник  
керівника    виконавчого апарату (керуючий справами).
Координаційна  рада розглянула порядок проведення в лютому - квітні 2014 року загальних зборів   громадян за місцем проживання.      
З цією інформацією виступив Нешик С.С.- заступник голови обласної Ради - заступник  керівника    виконавчого апарату (керуючий справами).
Голова районної ради   Олексієнко В.С. інформував членів Координаційної ради про стан налагодження міжнародного    співробітництва  територіальних громад    
району з іноземними країнами та про    забезпечення ремонту та утримання доріг загального користування
місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Погребищенського 
району.
Підсумки засідання підвів голова районної ради Олексієнко В.С.
З розглянутих питань Координаційною радою прийняті відповідні рішення.

З Новим 2014 роком !

Шановні Погребищани!
Щиро та сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!


Ось і завершується  бурхливий політичними баталіями, трагічними хвилинами  стихійних лих, невиправданими сподіваннями   на  вирішення  всіх проблем - 2013  рік.
Комусь він приніс  радість і відчуття щастя, а  комусь  гіркоту розчарувань  чи болісних втрат .
Сьогодні ми на порозі нового 2014 року, від якого чекаємо  здійснення наших мрій  та бажань.
Вітаю з Новим роком  та Різдвом  Христовим жителів  району  і зичу  всім вам великого щастя, прекрасної долі, міцного здоров’я, здійснення всіх ваших мрій  і задумів, надійних друзів.
Бажаю вам віри у те, що наша держава не буде більше  майданчиком  для  політичних  протистоянь  та випробувань, що  кожна людина відчуватиме себе гідним  громадянином  великої країни,  що  кожна родина із впевненістю  буде дивитися у завтрашній день.
Добра вам усім і великого  щастя !

З Новим 2014 роком  !
З Різдвом   Христовим !
Голова Погребищенської
районної ради                                                      В.Олексієнко

Звіт голови районної ради за 2013 рік

Шановні депутати та учасники пленарного засідання!

Завершився третій рік роботи Погребищенської районної ради шостого скликання. Згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» я звітую перед вами, виборцями і всією громадою району про свою діяльність за період з грудня 2012 по даний час.

Вважаю, що кожен виборець, кожен житель району має право знати, що відбувається в обраній ним раді, як депутати представляють їхні інтереси. А саме громадська оцінка діяльності ради є найголовнішою. І ця оцінка буде визначальним критерієм у нашій з вами подальшій роботі.

Звітний період був насичений політичними подіями, які безперечно, вплинули на соціально-економічну ситуацію в нашому районі, та на діяльність органів місцевого самоврядування.

Отже, конструктивний діалог, різноманітність ідей і пропозицій, співпраця з громадами, відкритість, доступність і контроль – це ті принципи роботи, які я визначив пріоритетними у звітному періоді. Як голова я прагнув організувати роботу так, щоб районна рада якомога ефективніше виконувала свої повноваження, діяла творчо і результативно у межах Конституції України, законів України, Регламенту районної ради та з урахуванням інтересів виборців.

І я можу констатувати, що районна рада протягом звітного періоду працювала активно, системно, у повній мірі забезпечуючи виконання прийнятих рішень.

Завантажити повністю

7 ГРУДНЯ День місцевого самоврядування

Міському, сільським головам, працівникам та ветеранам органів місцевого     самоврядування,  депутатам рад усіх рівнів.

Шановні друзі !


Вітаємо всіх працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, ветеранів місцевого самоврядування з професійним святом- Днем місцевого самоврядування в Україні.
Діяльність  органів місцевого  самоврядування- це реалізація державної  політики  спрямованої на вдосконалення управління економічними та  суспільними процесами, які забезпечують інтереси  територіальних громад  міста і сіл району.
На них лежить велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців населених пунктів. Водночас перед ними стоять значні труднощі, які не дають можливості більш ефективно розв’язувати місцеві проблеми.

Детальніше...

Сторінка 10 з 21