Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Сесія районної ради вирішила

29 березня 2012 року відбулася чергова 13 сесія Погребищенської районної ради 6 скликання. На сесію були запрошені сільські та міський голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники політичних партій  громадських організацій, засобів масової інформації.
Перед відкриттям пленарного засідання голова районної ради В.Олексієнко та голова районної державної адміністрації В.Осадчук  привітали директора приватного переробного сільськогосподарського підприємства «Рось» Миколу Миколайовича Бердиша, якого  Указом Президента України від 21 січня 2012 року за №27/2012 за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Української держави, вагомі трудові здобутки та багаторічну сумлінну працю нагороджено ювілейною медаллю «20 років  незалежності України».

Детальніше...

Скликається чергова сесія

Районна рада доводить до відома депутатів районної ради і населення, що відповідно до ст. 46 та  ст.55  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 29 березня 2012 року о 10 годині відбудеться 13 сесія районної ради шостого скликання.
Місце проведення сесії  – великий зал засідань адмінприміщення районної ради.
Порядок денний:
1.Про затвердження  звіту про виконання  районного  бюджету за 2011 рік.
2.Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.
3. Інші питання.

На  пленарне засідання сесії  запрошуються  депутати   районної  ради, голова  та заступники  голови  райдержадміністрації , начальники  управлінь і    відділів райдержадміністрації,  міський та сільські голови,керівники підприємств , організацій  та  установ району, представники засобів масової інформації , представники політичних партій і громадських організацій.

Депутатська діяльність

Районна рада розпочала підготовку до 13 чергової сесії .За пропозицією голови районної ради Олексієнка В.С. та згідно затвердженого плану роботи ради на 2012 рік пленарне засідання сесії проводитиметься 29 березня 2012 року о 10 годині.
Після  обговорення проекту порядку денного сесії  , внесення доповнень  та уточнень щодо переліку і формулювання питань, президія на своєму засіданні, яке відбулося 29 лютого 2012 року, рекомендувала винести на розгляд  чергової сесії  31 питання, а саме:

1.Про затвердження  звіту про виконання  районного  бюджету за 2011 рік.
2.Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.
3. Інші питання
3.1Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2007-2011 роки та затвердження районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Погребищенському районі на 2012-2016 роки.

Детальніше...

Зі святом, дорогі жінки!


Як приємно після довгої холодної зими спостерігати за першими ознаками пробудження природи.
«Березень»-кажуть у нас в Україні, тому, що в цю пору першими прокидаються берези. Це вони пригощають нас в березні ніжним березовим соком і перші милують наше око своїм ніжним зеленим листям. Оживає природа, з-під снігу пробиваються проліски, крокуси, гіацинти.
Стоїш, дивишся вдаль- і завмирає серце від аромату весни, і витає навколо таїна пробудження.
В цей час все більше світлих, яскравих тонів появляється в нашому одязі, все легшими і впевненішими стають наші кроки, все частіше ми зупиняємося, захоплено дивлячись на дива природи, яка тільки-но прокинулася.
Весна має дивовижну силу змінювати не тільки все навколо, а й нас. Весна народжує в нашому серці найніжніші   почуття. Хочеться любити, мріяти і співати.
Напевно тому навесні всі багато говорять про жінок, серця яких наповнені любов’ю.
Ви, милі жінки, постійно в долі кожної людини: лагідністю й теплом маминих рук, благословенною молитвою бабусі, довірливими обіймами доньок і онуків.
Бажаю Вам вічної весни у серці, нев’януючої молодості, міцного здоров’я, щастя.
Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, довкола панує любов та гармонія, доля буде щедрою на тепло і любов. Серце-зігріте увагою рідних і близьких, а кожен день життя-світлим і сонячним, дарує вам радість, приємні несподіванки та душевний комфорт!
З любов’ю,
Голова районної ради                                          В.Олексієнко

Зі святом Вас, захисники Вітчизни!

23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни.

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Попри зміну часів і політичних систем, нині 23 лютого, як і десятиліття тому, асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі.

Це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами.

Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

З нагоди свята бажаємо захисникам і визволителям Батьківщини міцного здоров’я та довголіття, незламної волі, надійного родинного тилу,  звершення всіх ваших мрій і бажань.

Нехай лише пам'ять зберігає  події воєнних років, а в житті завжди буде мир, спокій і упевненість у завтрашньому дні!

Голова районної ради                                                                 Володимир Олексієнко

 

Сторінка 20 з 25