Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

У сесійній залі

 

02 березня 2017 року під головуванням  Волинського С.О. відбулася 15 позачергова сесія Погребищенської районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь заступник голови районної державної адміністрації П.Шафранський, депутати Вінницької обласної Ради  М.Повшедний, О.Олексієнко, Т.Кобець, сільські та міський голови, керівники установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації та громадськості.

Детальніше...

Позачергова сесія районної ради

24 cічня 2017 року відбулася 14 позачергова сесія районної ради під головуванням С. Волинського. Пленарне засідання проходило за участі голови РДА І.Вінника та депутата Вінницької обласної ради М. Повшедного.

Детальніше...

Завершено перший рік роботи Погребищенської районної ради 7 скликання

Традиційними щедрівками та колядками творчий колектив районного будинку культури привітав депутатів районної ради, які зібралися 22 грудня на чергову 13 сесію 7 скликання. До привітань з нагоди майбутніх свят приєдналися також голова районної ради С.Волинський та голова райдержадміністрації І.Вінник.

Остання у цьому році сесія тривала майже три години. У її роботі взяли участь 23 депутати районної ради, депутат Вінницької обласної Ради Повшедний М.П., начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій, сільські, міський голови, представники громадськості та ЗМІ.

На початку засідання С.Волинський проінформував про результати розгляду депутатських звернень і запитань, висловлених на попередніх сесіях.

В.Павліченко, головний лікар ЦРЛ, розповів про долю медичної установи, розвіюючи чутки про її ліквідацію. Сказав, що у Вінницькій області залишаться три окружні лікарні, до однієї з них (до другої Вінницької, що на вул. Київська) відноситиметься Погребищенська. Запевнив, що профіль не зміниться і ліквідовувати ніхто й нічого не має.

Надалі пленарне засідання продовжилось згідно затвердженого порядку денного. Начальник управління фінансів райдержадміністрації І.Медик доповів про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік та представив на розгляд депутатів проект рішення ради щодо затвердження районного бюджету на наступний, 2017 рік. Зокрема, проектом рішення на освіту було передбачено майже 80 млн. грн. млн. грн. У 2017 році з районного фінансуватимуться 26 загальноосвітніх шкіл, де навчається 2502 учні, методичний кабінет, централізована бухгалтерія відділу освіти та позашкільний заклад освіти — будинок юнацької творчості.

Детальніше...

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Тепла атмосфера і піднесений настрій, щирі поздоровлення. Так було 6 грудня в залі засідань райради, де пройшли урочистості з нагоди свята народовладдя — Дня місцевого самоврядування. Тут зібралися представники депутатського корпусу усіх рівнів, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ, організацій, ветерани місцевого самоврядування.

Зі щирими словами привітань звернувся до присутніх голова районної ради Сергій Волинський, який зазначив, що серед розмаїтості видів діяльності людини, які вимагають високого професіоналізму й досвіду, мабуть, робота в органах місцевого самоврядування потребує особливої всебічної обізнаності та глибокого вивчення різноманітних сфер життя.

Детальніше...

Звіти голів постійних комісій

ЗВІТИ голів постійних комісій Погребищенської районної ради 7 скликання

1. Звіт Поліщука І.І.-голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування про діяльність комісії за період з листопада 2015 року

Постійну комісію Погребищенської районної ради 7 скликання з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, а також її склад створено та затверджено рішенням №2   1 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання 03 грудня 2015 року.

До складу постійної комісії входять 5 депутатів районної ради:

Поліщук Ігор Іванович - голова постійної комісії;

Хоменко Володимир Васильович - заступник голови постійної комісії;

Храбан Іван Юхимович - секретар постійної комісії.

Члени комісії:

Новохацький Володимир Петрович;

Митюков Анатолій Миколайович.

Детальніше...

Сторінка 8 з 25