Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Завершено перший рік роботи Погребищенської районної ради 7 скликання

Традиційними щедрівками та колядками творчий колектив районного будинку культури привітав депутатів районної ради, які зібралися 22 грудня на чергову 13 сесію 7 скликання. До привітань з нагоди майбутніх свят приєдналися також голова районної ради С.Волинський та голова райдержадміністрації І.Вінник.

Остання у цьому році сесія тривала майже три години. У її роботі взяли участь 23 депутати районної ради, депутат Вінницької обласної Ради Повшедний М.П., начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій, сільські, міський голови, представники громадськості та ЗМІ.

На початку засідання С.Волинський проінформував про результати розгляду депутатських звернень і запитань, висловлених на попередніх сесіях.

В.Павліченко, головний лікар ЦРЛ, розповів про долю медичної установи, розвіюючи чутки про її ліквідацію. Сказав, що у Вінницькій області залишаться три окружні лікарні, до однієї з них (до другої Вінницької, що на вул. Київська) відноситиметься Погребищенська. Запевнив, що профіль не зміниться і ліквідовувати ніхто й нічого не має.

Надалі пленарне засідання продовжилось згідно затвердженого порядку денного. Начальник управління фінансів райдержадміністрації І.Медик доповів про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік та представив на розгляд депутатів проект рішення ради щодо затвердження районного бюджету на наступний, 2017 рік. Зокрема, проектом рішення на освіту було передбачено майже 80 млн. грн. млн. грн. У 2017 році з районного фінансуватимуться 26 загальноосвітніх шкіл, де навчається 2502 учні, методичний кабінет, централізована бухгалтерія відділу освіти та позашкільний заклад освіти — будинок юнацької творчості.

Детальніше...

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Тепла атмосфера і піднесений настрій, щирі поздоровлення. Так було 6 грудня в залі засідань райради, де пройшли урочистості з нагоди свята народовладдя — Дня місцевого самоврядування. Тут зібралися представники депутатського корпусу усіх рівнів, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ, організацій, ветерани місцевого самоврядування.

Зі щирими словами привітань звернувся до присутніх голова районної ради Сергій Волинський, який зазначив, що серед розмаїтості видів діяльності людини, які вимагають високого професіоналізму й досвіду, мабуть, робота в органах місцевого самоврядування потребує особливої всебічної обізнаності та глибокого вивчення різноманітних сфер життя.

Детальніше...

Звіти голів постійних комісій

ЗВІТИ голів постійних комісій Погребищенської районної ради 7 скликання

1. Звіт Поліщука І.І.-голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування про діяльність комісії за період з листопада 2015 року

Постійну комісію Погребищенської районної ради 7 скликання з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, а також її склад створено та затверджено рішенням №2   1 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання 03 грудня 2015 року.

До складу постійної комісії входять 5 депутатів районної ради:

Поліщук Ігор Іванович - голова постійної комісії;

Хоменко Володимир Васильович - заступник голови постійної комісії;

Храбан Іван Юхимович - секретар постійної комісії.

Члени комісії:

Новохацький Володимир Петрович;

Митюков Анатолій Миколайович.

Детальніше...

Районна рада отримала «Голос»

24 листопада 2016 року під головуванням голови ради Волинського С.О. відбулася позачергова 12 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання. Участь в роботі засідання взяли перший заступник голови обласної Ради Щербаківська Л.М., депутат обласної Ради Повшедний М.П., голова Погребищенської райдержадміністрації  Вінник І.В., сільські, міський голови, керівники структурних підрозділів райдержаміністрації, організацій  та установ,громадські діячі, представники ЗМІ.

Перед початком розгляду запланованих питань голова районної ради С.Волинський проінформував присутніх про хід розгляду депутатских звернень О.Пашкурного, В.Гоменюка, О.Скалецького, Є.Глущука  та вирішення питань, піднятих депутатами на попередніх сесіях.

Далі сесія продовжилась згідно затвердженого порядку денного.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації І.Медик прозвітував  про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року та представив на затвердження проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Бурхливі обговорення  депутатів викликала внесена  заступником голови постійної комісії з питань бюджету О.Пашкурним поправка до цього проекту рішення щодо виділення коштів на придбання для районного Будинку культури кіновідеопроектора системи 3D. Якраз у переддень сесії відбулася зустріч керівників району  з представниками молодіжних організацій та учнівсько-студентського самоврядування закладів освіти, на якій  і  прозвучала  ідея про придбання такої  апаратури.  Постійна комісія з питань бюджету навіть провела засідання  з приводу   внесення необхідних змін до проекту рішення, для чого в роботі сесії була оголошена невелика перерва.

Детальніше...

Відбулася сесія

29 вересня 2016 року відбулася чергова 11 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання

Участь у її роботі взяли голова райдержадміністрації І.В.Вінник, заступник голови райдержадміністрації П.П.Шафранський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ району, представники громадських організацій та ЗМІ.

На порядку денному  сесії  було 43 питання.

Першим депутати затвердили рішення про зміни до регламенту Погребищенської районної ради 7 скликання в частині проведення поіменного голосування за допомогою електронної системи «Голос». Доповідав  з цього питання голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики,гласності, адміністративного устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування І.І.Поліщук.

Детальніше...

Сторінка 9 з 26