Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Флюрографічне обстеження населення

З 1 квітня по 30 травня поточного року спеціалістами обласного туберкульозного диспансеру в районі проводиться флюорографічне обстеження громадян на виявлення захворювань органів грудної клітки та туберкульозу легень. Орієнтовний графік флюорографічного обстеження населення буде оприлюднено 15 квітня 2016 року у районній газеті «Колос».

На сьогодні проведено обстеження 245 жителів сіл Сопин, Мончин та Левківка.

Роботи по благоустрою продовжуються

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, озеленення та чистота – це оцінка в цілому міста, села та  влади. Здавна українці наводили порядок саме до Великодня, поминальних днів, відзначення Дня Перемоги. Продовжуємо славні традиції і нині. Так, вже завершується наведення порядку по узбіччю дороги в напрямку міста Вінниця. 8 та 11 квітня працівники бюджетних установ та організацій району взяли активну участь у побілці дерев по зазначеному напрямку. Долучилися до цієї роботи і студенти Погребищенського ВПУ-42. Голова районної ради В.Павлюк побував на суботнику та подякував усім за посильний внесок у поліпшення екологічного стану району.

Детальніше...

Обговорено актуальні проблеми сьогодення

7 квітня 2016 року голова районної державної  адміністрації І.Вінник та голова районної ради В.Павлюк провели робочу  нараду  з   посадовими особами місцевого самоврядування Погребищенського району.

Про роботу в територіальних громадах району щодо  відбору кандидатів на службу за контрактом,  виконання завдань під час  проведення в районі  призову громадян України на строкову військову службу відповідно до Указу Президента України П. Порошенка  від 30 березня 2016 року №122  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році»   йшлося в інформації військового комісара Погребищенського РВК О.Тригуба.

Детальніше...

Загальні збори громадян тривають

6 квітня 2016 року у Станилівській територіальній громаді відбулися загальні збори громадян, у яких взяли участь голова Погребищенської районної ради В.Павлюк, сільський голова цієї громади В. Хоменко, керівник СТОВ «Росія» В. Мазур та жителі села Станилівка.

Василь Хоменко прозвітував про виконані за 2015 рік у громаді роботи та плани, які реалізовуватимуться у поточному році відповідно до програми соціально-економічного розвитку села та плану благоустрою.

Володимир Павлюк проінформував присутніх про стан об’єднання територіальних громад, переваги об’єднання і недоліки. Повідомив, що  сьогодні продовжується набір на контрактну службу до лав Збройних Сил України, усім бажаючим необхідно звертатись до районного військкомату та що з кінця березня 2016 року розпочато набір на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Під час спілкування з громадою, найактуальнішими питаннями були – відсутність у селі фельдшера,  аварійні опори ліній електропередач, виготовлення державних актів на присадибні ділянки та виготовлення документації для створення громадського пасовища на території сільської ради.

Виїздна нарада по благоустрою

5 квітня 2016 року в рамках весняного двомісячника з озеленення благоустрою територій населених пунктів району, в напрямку обласного центу відбулася виїздна нарада, яку провели спільно голови Погребищенської районної ради та райдержадміністрації В.Павлюк та І. Вінник. В нараді взяли участь заступники голови районної ради І.Гордійччук,  райдержадміністрації П. Шафранський, начальник управління агропромислового розвиту РДА В.Ільчук, начальник Погребищенської філії «Райавтодор» В. Янчук, голови територіальних громад Білашок, Черемошного, Левківки, Мончина та орендарі земельних площ, які прилягають до придорожніх смуг.
В ході наради обговорювались питання розчищення придорожніх смуг від порослі та організація суботника для побілки дерев.

Сторінка 10 з 25