Новини

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Новини

Обрано голову Погребищенської районної ради

Минулого вівторка відбулося пленарне засідання восьмої позачергової сесії районної ради. На зібранні, крім депутатського корпусу районної ради, голів сільських рад, керівників структурних підрозділів РДА та громадських активістів, були присутні депутат Верховної Ради Руслан Демчак та депутат обл­ради Олег Олексієнко. Питанням номер один порядку денного стало обрання голови райради. Депутати від ВО «Батьківщина» запропонували кандидатуру Сергія Волинського. Оскільки інші партії не висували своїх представників, то до виборчого бюлетеня було внесено єдине прізвище. Традиційно у передвиборчій промові кандидат обіцяв зосередити свою увагу на створенні нових робочих місць, розвитку  малого і середнього бізнесу, залученні інвестицій, реконструкції  об’єктів соцсфери, закупівлі медичного обладнання тощо.  

Детальніше...

Припинення повноважень голови районної ради

Ініціативу третини депутатів щодо припинення повноважень Володимира Павлюка підтримали 20 народних обранців

Учора відбулося пленарне засідання сьомої позачергової сесії районної ради 7 скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного.

Питання виконання районного бюджету за перший квартал та внесення змін до нього на 2016 рік, незаконне вимагання коштів за спожитий газ, надання в оренду частини адмінприміщення антикорупційному комітету, протидія самозахопленню земель та основне — дострокове припинення повноважень голови районної ради Володимира Павлюка — основні серед запропонованих на розгляд.

Детальніше...

Відомості, зазначені у деклараціях голови та заступника голови районної ради

Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий 2015 рік головою районної ради Павлюком В.Є. та заступником голови районної ради Гордійчуком  І.П.

 

Завантажити відомості декларації Павлюка В.Є.

Завантажити відомості декларації Гордійчука І.П.

Флюрографічне обстеження населення

З 1 квітня по 30 травня поточного року спеціалістами обласного туберкульозного диспансеру в районі проводиться флюорографічне обстеження громадян на виявлення захворювань органів грудної клітки та туберкульозу легень. Орієнтовний графік флюорографічного обстеження населення буде оприлюднено 15 квітня 2016 року у районній газеті «Колос».

На сьогодні проведено обстеження 245 жителів сіл Сопин, Мончин та Левківка.

Роботи по благоустрою продовжуються

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, озеленення та чистота – це оцінка в цілому міста, села та  влади. Здавна українці наводили порядок саме до Великодня, поминальних днів, відзначення Дня Перемоги. Продовжуємо славні традиції і нині. Так, вже завершується наведення порядку по узбіччю дороги в напрямку міста Вінниця. 8 та 11 квітня працівники бюджетних установ та організацій району взяли активну участь у побілці дерев по зазначеному напрямку. Долучилися до цієї роботи і студенти Погребищенського ВПУ-42. Голова районної ради В.Павлюк побував на суботнику та подякував усім за посильний внесок у поліпшення екологічного стану району.

Детальніше...

Сторінка 10 з 26