Дошка оголошень

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Дошка оголошень

Проект порядку надання службових жилих приміщень молодим спеціалістам- лікарям КП «Погребищенська центральна районна лікарня » та КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» і користування ними, в новозбудованому житловому будинку,

 

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблений відповідно до Конституції України, Житлового кодексу УРСР, Цивільного кодексу України, Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 № 37, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районної Програми місцевих стимулів  для медичних працівників Погребищенського району на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням 30 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання від 20.12.2018 року №14-30-7/763, районної цільової Програми  будівництва (придбання) доступного житла у Погребищенському районі Вінницької області на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням 34 сесії Погребищенської районної ради 7 скликання  від 14.08.2019 року №12-34-7/858  .

Детальніше...

“Про затвердження вартості робіт (послуг), що виконуються комунальною установою “Погребищенський районний трудовий архів”.

З метою реалізації положень статей 9,13, 35 Закону України  “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, одержання зауважень і пропозицій від суб’єктів господарювання та жителів територіальних громад району,  оприлюднюється проект рішення Погребищенської районної ради: “Про затвердження вартості  робіт (послуг), що виконуються комунальною установою “Погребищенський районний трудовий архів”.

Усі зауваження і пропозиції щодо проекту регуляторного акта  та відповідного аналізу регуляторного впливу приймаються протягом місяця з дня їх оприлюднення на адресу регуляторного органу: Погребищенська районна рада (поштова адреса: вул. Б. Хмельницького, 110, м. Погребище, Вінницька область, 22200  тел.: 2-12-05, 2-19-91, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні респонденти Погребищенського району!

Повідомляємо Вам про те, що з 1 січня 2020 року закривається відділ статистики у Погребищенському районі із звільненням його працівників. У зв'язку з цим, всі форми статистичної та фінансової звітності респонденти мають  подавати в електронному вигляді,   у разі відсутності такої можливості, подавати на паперових носіях або направляти поштою з обов’язковим урахуванням кінцевого терміну подання звітності безпосередньо до центру «Єдине вікно» Головного управління статистики у Вінницькій області за адресою:

Детальніше...

Повідомлення

Відповідно до частини п’ятої статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»,  Порядку  утворення  спостережної ради закладу охорони здоров’я ,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 27 грудня 2017 року №1077,   рішення 32 сесії Погребищенської районної ради  7 скликання  від 21.03.2019 року №10-32-7/806 «Про намір  утворити спостережну раду при комунальному підприємстві  «Погребищенська центральна районна лікарня» Погребищенської районної ради, Погребищенська районна рада повідомляє про намір  утворити спостережну раду при комунальному підприємстві  «Погребищенська центральна районна лікарня» Погребищенської районної ради

Голова районної ради                         С.О.Волинський

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсу

18 грудня 2018 року в малому залі засідань адмінприміщення Погребищенської районної ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального підприємства «Погребищенська центральна районна лікарня».

Детальніше...

Сторінка 1 з 7