Дошка оголошень

Погребищенська районна рада

Заголовок 1

Любой ваш текст

Заголовок 2

Любой ваш текст

Заголовок 3

Любой ваш текст

Заголовок 4

Любой ваш текст

 • Погребище

  Центр міста Погребище - площа Героїв
 • Прапор

  Маленька часточка держави
  Великою любов'ю пломенить!
                            Г.Кравчук
 • Надросся

  Серед прекрасного Поділля
  Надросся наше простяглось
                              В.Вітюк
 • Рось

  Права притока Дніпра.

Дошка оголошень

Для суб’єктів декларування

Довідкова інформація для суб’єктів декларування

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

Відносини, що виникають у сфері запобігання корупції, регулюються Конституцією України, міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, Законом України «Про запобігання корупції», іншими законами, а також прийнятими на їх виконання нормативно-правовими актами.

Детальніше...

Участь у конкурсі

Документи подані на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Погребищенський районний будинок культури"

Безоплатна правова допомога

До уваги жителів Погребищенського району, які мають намір зареєструвати громадське формування, що не має статусу юридичної особи.

 

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги  отримали нову функцію у сфері державної реєстрації                                  громадських формувань

Наказом Міністерства юстиції України «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» від 17 червня 2016 року №1717/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 17 червня 2016 року за № 876/29006 запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для отримання детальної інформації Ви можете звертатися до Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Вінницька область, м. Козятин, пров. Кондрацького, 1 А.

Час роботи: щоденно з понеділка до п’ятниці з 09-00 до 18-00 год.

Тел.(04342) 2-00-17, 2-02-07.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Конкурс

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора  комунального закладу ,,Погребищенський районний будинок культури”

 

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників комунальних закладів культури-обєктів спільної власності територіальних громад Погребищенського рай ону,затвердженого  рішенням  9 сесії районної ради VІІ скликання від        23 червня 2016 року №173, Погребищенська районна рада (орган управління) оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Погребищенський районний будинок культури». Орган управління формує персональний склад конкурсної комісії не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури.

Детальніше...

Задекларовано доходи Дзюньківська сільська рада

Відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»  оприлюднюємо   декларації про майно, доходи, втирати і зобов»язання фінансового характеру за 2015 рік

 

 

Згідно з декларацією Дзюньківського сільського голови Яремчук Віри Іванівни її дохід за 2015 рік склав 67 158,79 грн., у тому числі заробітна плата 60 966,61 грн., пенсія 3 147.00 грн., матеріальна допомога 5 320,00 грн., орендна плата за земельний пай 3 045.18 грн.У її власності перебувають : земельна ділянка 1.37 га, житловий будинок площею 90 кв.м.

 

Згідно з декларацією секретаря Дзюньківської сільської ради Лесик Олени Іванівни її дохід за 2015 рік склав 62 925,60грн., у тому числі заробітна плата 54 363,06 грн., матеріальна допомога 4 718,00 грн., орендна плата за земельний пай 5 539,54 грн., інші доходи 3 023,00 грн. Погашення процентів за позикою ( кредитом) 4 200 грн. У її власності перебувають : земельна ділянка площею 0.73 га,житловий будинок площею 80 кв.м.

 

 

 

Сторінка 2 з 5